Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ,szólt már rá valaki...

Anyukák ,szólt már rá valaki a gyerekére és vagy annak barátaira hogy miért kell annyira letolnia a nadrágját/nadrágjukat hogy a boxere 2/3-a kint legyen? (17-18 éves korosztály)

Figyelt kérdés
Tinédzser korosztályról beszélünk ,ki az aki találkozott hasonló szituációval ,hogyan szóltatok/szólnátok a srácnak ,srácoknak, úgy hogy inkább vicces legyen a szituáció nőként,mint bunkó.

máj. 9. 16:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%

#6


Ezzel akkor neked van dolgod magaddal, nem a fiadnak. Téged zavar, hogy mások szóváteszik. Ez megfelelési kényszer, amit a fiadra is kivetítenél.

máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%

Kerdezo, neked a szomszed , ismerosok , vagy a fiad lelki vilag a fontosabb ?

Felnott no vagy, es az erdekel mit pletykal a szomszed ?

NIncs mit raszolni, ez a divat , ennyi, maganugye. Te mit szolnal ha o meg mondana, hogy a mukorom proli balkani szokas ? ( mert az )

máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám ,megfelelési kényszernek, hogy zavar ha mások is látják a fiam alsonadrágját a barátnőjének kívül
máj. 9. 17:52
 14/31 A kérdező kommentje:
Pusztán egy dilemmába kerültem ,hogy ti hogyan jeleznétek finoman hogy ezt nem illik ,de úgy hogy a lelki világa ne sérüljön.
máj. 9. 17:53
 15/31 anonim ***** válasza:
62%

Csak őszintén mondd el: "Fiam, légy szíves, hordd rendesen a nadrágot, mert engem zavar, hogy mit mondanak mások. És a saját megfelelési kényszerem nekem fontosabb, minthogy a te próbálgasd tinédzserként a stílusokat."


Kérj tanácsot a szomszéd Jancsi bácsitól, aki elmondja, hogy az ő fiatalkorában márpedig a kordbársony nadrág és a fehér pamuting volt a rendes öltözék, és simára volt borotválva a képük. Aki ettől eltért, az jampec volt.

máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
63%

#13


Pedig az. Azért zavar, mert szóvátették. Nem a fenekét vagy a nemi szervét látják. Az alsónadrág sem kevesebb, mint egy fürdőgatya.

Ennyi erővel a tinilányoknak nem szólsz, hogy a cicanadrágon át teljesen kivehető a fenekük alakja + tevepata? Vagy kint a dekoltázs? Ami szintén nem csak a tiniket érinti.

máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%

" Engem nem zavar hogy a fiam pamutboxeres fenekét látja a fél város"ä


Mondd neki, jobb, mintha boxer nélkül látnák

máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
20%

"És a saját megfelelési kényszerem nekem fontosabb, minthogy a te próbálgasd tinédzserként a stílusokat."


Hát ha nekem anyám ilyet mondott volna ennyi idősen, garantáltan visszaszóltam volna neki valami durvát... Baszki 17-18 évesekről van szó a kérdésben, nem 3-4!!!

máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
78%
Mármint azzal menőznek, hogy az anyukájuk márkás bugyit vett nekik? Mekkora gyökerek.
máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
86%

#18


Baszki, felfogtad a hozzászólásomban a cinizmust? 😂

máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!