Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ,szólt már rá valaki...

Anyukák ,szólt már rá valaki a gyerekére és vagy annak barátaira hogy miért kell annyira letolnia a nadrágját/nadrágjukat hogy a boxere 2/3-a kint legyen? (17-18 éves korosztály)

Figyelt kérdés
Tinédzser korosztályról beszélünk ,ki az aki találkozott hasonló szituációval ,hogyan szóltatok/szólnátok a srácnak ,srácoknak, úgy hogy inkább vicces legyen a szituáció nőként,mint bunkó.

máj. 9. 16:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%
Na engem ezért nem érdekel mások véleménye. Én nem szólok bele más dolgába, ő is megtarthatja a véleményét amit amúgy nem is kértem.
máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%
én simån közlöm hogy öltözön fel normálisan mert mások nem kivåncsiak az also nadrågjåra .
máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"Béla! Te tudtad hogy ez a "divat" a börtönből való, és azt jelzi egyik férfi a másokiknak hogy készen áll a kozosulesre? "

Szerintem vennék a poént 😬

máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
64%
Ott vendéget várnak. kérdezd meg, hogy homoszexuális -e. Vagy esetleg rossz a memóriája, hogy elfelejtette hogy kell felhúzni, pedig 3 évesen már ment neki.
máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
65%

#13 A fiadat meg nem zavarja.

Hadd élje már meg a fiatalságát! Te sosem vettél fel ilyan ruhákat, ami a szüleidnek kifogásolható volt? A szomszédok meg kit érdekelnek (rajtad kívül persze, kérdező)? Ha nem tetszik nekik, ne nézzék, amúgy is, mit foglalkoznak a fiad alsógatyájával és egyáltalán miért szólnak bele olyanba, amihez semmi közük...

máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
#24 de ez már divattá is vált, nem veszu senki felhívásnak, max ha ténylegesen a böriben lennének. A 3 éves viszont tök jó, vicces
máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mennyivel gazabb ez , mint az ha egy tini lany kirakja a cs.cseit ? Es latja az egesz falu? 😅
máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
65%
Mégis miért érdekel a szomszéd vagy a város véleménye? A te gyereked ha téged és főleg őt nem zavarja akkor senkinek semmi köze hozzá hogy milyen a stílusa. A kék lenne a haja gondolom az se tetszene a szomszédnak hagyjuk már ezt a megfelelési kényszert. Mindig voltak és mindig lesznek megjegyzések az ember stilusára,öltözködésére,kinézetére,viselkedésére. Nem másoknak kell megfelelni.
máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 NTBS ***** válasza:
Ilyen helyzetbe célszerű tájékoztatni a fiatalt, mi mit jelent.
máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Számomra fura, hogy valaki ezen kiakad. Már 30 éve is volt aki így öltözött, igaz ahogy említette valaki leginkább a deszkás suttyók. Én punk voltam kék, meg lila hajjal, szakadt ruhákban, akinek van élettapasztalata, tudja, hogy ez 16 évesen normális dolog és nem szólt be érte senki.
máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!