Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy...

Jogosan esik rosszul, hogy nem köszöntöttek fel anyák napján?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz 3 éves a kisfiam, így nyilván semmit nem várok tőle, de az apjának eszébe sem jutott, hogy bármivel is felköszöntsön ma. Tényleg nem várok nagy dologra, egy firka amit átad a gyerek már tökéletesen boldoggá tett volna, vagy egy szál tulipán vagy bármi (2 sarokra lakunk egy virágárustól). A bölcsiben készítettek ajándékot a gyerekek (ő egyébként erre hivatkozik), de azt odaadta már pénteken és úgy érzem, ez mégsem ugyanaz, mintha az apjával ketten rámszántak volna közösen 10 percet. Lehetősége lett volna bármire, volt hogy kettesben voltak ma. A boltban mondjuk mondta, hogy “akkor hozzál egy csokit”, de mondtam hogy nem kell (mivel a gesztus lenne a lényeg ugye).

A tavaly apák napjára kapott kis rajz neki azóta is az irodájában van az íróasztalán kirakva.

Tudom, hogy nem egy világrengető probléma, túlreagálni sem akarom, túl is fogom tenni magam rajta, csak most ez teljesen lenyomja a hangulatomat.


máj. 5. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Bölcsiben csináltak közösen valamit a gyerekkel és ennyi. Nekem ennyi elég is. Amúgy ma kérdezte a kertben "anya nem akarsz velünk játszani?" én meg mondtam "köszi de nem, anyák napja van pihizek" én megajándékoztam így saját magam😅
máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

En magamnak vettem meg es adtam oda nekik,hogy adjak oda nekem DE csak azert mert az apjuk nem volt itthon ma.


De ezt sem azert,mert nekem olyan jol esik vagy rosszul ha nem kapok, hanem azert hogy a gyerekek oruljenek,hogy felbirtak koszonteni anyaknapjan. Mert tudom,hogy rosszul esik nekik ha nem koszonthettek fel.

Tegnap ota keszulodnek a boltba menni az apjukkal, de Ő meg koran elment.

máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igazad van, hogy ez banto. Nekunk meg nincs gyerek de igy is minden evben kapok anya feliratu sutiket anyak napjan 😃 bar, az en ferjem alapjaraton sokszor kedveskedik csokival, sutivel nem kell hozza alkalom, ugyhogy tudom ha lesz gyerek akkor is figyelni fog az ilyen aprosagokra.
máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Én nem tartom jogosnak. Én is olyan ajándékot kaptam "csak" amit a suliban csináltak. De azt nem pénteken kaptam meg hanem anyák napján. Az én gyerekem nagyobb, ki tudta várni. Ha nem kaptál volna semmit egyetértenék. De kaptál, csak korábban adták oda. Mondjuk egy szál virág nekem amúgy se fontos, csoki meg mindig van itthon.
máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tavaly kaptál valamit anyák napjára?
máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nålunk is férjem elfelejtete de 3 gyerekem nem ugyhogy mindegyik vett nekem csokit és virågot van sajåt pėnzük.
máj. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

"Nekunk meg nincs gyerek de igy is minden evben kapok anya feliratu sutiket anyak napjan "


Beteges

máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan érzed magad megbántva.


Amúgy csak mondom, az ünnep neve anyáK napja és nem anyáD napja. Így minden olyan nő napja, aki anya. Teljesen mindegy kié de a családban illik felköszönteni. Mi még a barátnőmmel is köszöntöttük egymást. A párom meg hozott egy csokor gyönyörű virágot, hogy én milyen jó anyja vagyok a gyerekének.


Szóval igen, ez nagyon tapintatlan volt, szerintem te is viszonozd neki ezt a "kedves" gesztust.

máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!