Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ötletek 3 éves kislánynak...

Ötletek 3 éves kislánynak hosszú vonatútra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éves kislányunkkal nemsokára külföldre megyünk rokonlátogatóba. Az utazás kb. kétszer 10 órás vonatút lesz.

Ehhez kérnék ötleteket, hogy mivel lehetne lekötni.


Eddig amikre gondoltam:

Rajzlap, színező, foglalkoztató füzet matricákkal, gyerekújság. (Ezekhez újdonságként lesz filctoll.)

Könyvek.

Origamizás.

Pecsételő készlet (ilyenje még nincs, újdonság lesz neki).

Mágnese rajzolótábla (szintén újdonság).

Egyszerűbb kirakó.

Hangoskönyv, zene (természetesen fülessel).

1-2 kisebb plüssállat / műanyag figura (kedvence a plüssökkel játszás).


Ami még eszembe jutott: valami egyszerűbb, kicsi táblajáték / társasjáték. Ehhez ha van valakinek ötlete, az is jó lenne. Csigafutamunk van, de igazából annyira még nem köti le, meg az ugye elég nagy dobozos is, tuti nem visszük. De hátha van más, ami bejöhet neki.


De bármilyen más ötletet is megköszönök!

(Képernyőzés nálunk még zéró, azt ne ajánljátok légyszi.)



máj. 5. 14:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%

"Az utazás kb. kétszer 10 órás vonatút lesz."


Ez oda-vissza ennyi vagy egy irányban? Egy 3 évesnek ez borzasztó hosszú.... Inkább fizetnék többet éjszakai jaratert, vagy repülő utert.

máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van tapasztalatom. Biztos mindent megtennék, hogy repülőút legyen inkább. Ez legalább oda-vissza? Az enyémnek viszek tabletet. Értem, hogy nem szereted, de szükség törvényt bont. Megőrülnénk tablet nélkül, csak utazáson használja egyébként. Tud rajta mesét nézni, vannak rajta egész értelmes oktató játékok. Egy nyomdakészlettel szerinted meddig van el? 5 percig szerintem. És a színezést is hamar elunja.
máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk én jóval több vagyok mint 3, de engem se lehetne lefoglalni 10 órás vonatútnál...
máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Egyszer oda kb. 10 óra, egy hét múlva meg haza 10 óra.


Az egyéb alternatívákat már számbavettük a férjemmel, pro-kontra átbeszéltük, így döntöttünk, le van foglalva az út, ahogy már írtam korábban.


Szóval ilyen hozzászólásokat nem kérek többet, nem hasznosak.


Én meg simán ellennék 10 órás vonatúton egyedül is. Különbözőek vagyunk...

máj. 5. 18:36
 15/37 A kérdező kommentje:

Ja, és nincs tabletünk. ;-)

Laptopunk van, meg telefonunk.

máj. 5. 18:37
 16/37 anonim ***** válasza:
63%

"Én meg simán ellennék 10 órás vonatúton egyedül is"


A többség meg nem, pláne egy 3 éves nem.

10 órán keresztül nem fogod tudni lefoglalni, ha félre állsz se. De próbáld ki otthon. Becsukod magatokat a gyerekszobába, leulsz vele egy szekre, aztán hajrá, foglald le. Csak a wc-ig setalhatsz el vele.

máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
70%
Akkor jó utat! Nem értem minek kérdezel ha minden el van döntve. Nyilván nem fogtok belehalni, csak nem lesz kellemes.
máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Nem az útitervünk módosításáról kérdeztem.

Hanem ötleteket, hogy aki már utazott hasonlóan kisgyerekkel, mivel kötötte le, hogy telt az út. Kaptam is jó ötleteket, azokat köszönöm.


Lehet, hogy nehéz lesz, sőt biztos, de ez most így alakult. Amennyire lehet, szeretném megkönnyíteni, a már leírt körülmények között. Erre irányult a kérdésem, kérésem.

máj. 5. 18:59
 19/37 anonim ***** válasza:
57%
Nemtudom miert kell ilyen bunkon viselkedni, kerdezo.
máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Nem akartam bunkó lenni. De a hozzászólások nagyrésze nem a kérdésemre válaszolt, hanem olyan dolgokról szólt, amin már nem lehet módosítani, amiről nem szólt a kérdés. Holott már leírtam korábban, hogy már le van foglalva minden.

A 17-es pedig kifejezetten nem volt kedves.


Szerettem volna még egyszer tisztázni, hogy miben vártam volna segítséget. Hátha így nem kapok több olyan választ, hogy menjünk éjszaka / repülővel, ez így hosszú lesz stb...

máj. 5. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!