Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy alakult ez a gyerekekkel?

Hogy alakult ez a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
a gyerekeid neveit évek óta tervezted vagy spontán? első fiamnak elejétől terveztem egy nevet,ismertem olyan nevűeket,tetszett,de férjemnek volt egy rossz ismerőse ezzel a névvel,nem engedte. 33 hetes !!! voltam mire kiegyeztünk egy közös névben :D mert azon kívül semmi se tetszett nekünk. másodiknál,szintén fiú,olyan sokat szenvedtem a terhességgel,hogy középidőtől már nem is kérdezgettem ,és ő is feladta a próbálkozást,és megkaptam a fiúnevet amit elsőre akartam. főleg,hogy semmilyen más nevet nem találtunk ami tetszene. illetve nekem a Dalton vagy Damián tetszik,de garantálom ezzel kinéznének ( nem barnabőrűek vagyunk :) . a vicc,hogy 5 lánynevet is imádok,de lányom nincs . már évek óta tudtam mit adnék ha két lányom születne. abban egyetértettünk,hogy feleslegesnek tartjuk a két nevet. úgyis egy néven nő fel és kicseszünk vele csak aláíráskor,és nem adjuk szüleink vagy nagyszülők neveit,pedig ugyanúgy hívták anyukáink akik meghaltak. de saját nevet akartunk nekik.nálatok hogy alakult a névválasztás?
ápr. 2. 23:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
76%
#29 jó nagy bunkó vagy!Azért azt közösen illik eldönteni.A férjed meg egy papucs.
ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
83%

A nagyobbik fiam első neve már vagy 10 évvel a születése előtt meg volt a fejemben, szerencsére a férjemnek is tetszett. A második nevét a férjem vetette fel, nekem is tetszett. Így lett a fiam Márton Levente.

A második gyerekünk is fiú. Nála már nehezebb volt, mert nem találtunk olyat ami mindkettőnknek tetszett volna. Aztán találtunk egy nevet, ami tetszett, úgy volt hogy az lesz az első neve. Aztán 2 héttel a szülés előtt hallottam meg egy nevet, amiért rögtön oda voltam, szerencsére a férjem is. Ő Vencel Nimród lett.

A harmadik és negyedik gyerekeink iker lányok. Lány névből sok tetszett nekünk, ott az volt nehéz hogy 4 névre szűkítsük a listát. Júlia Róza és Flóra Amélia lettek a lányok.

Ha lenne még egy gyerekünk akkor fiú esetében Donát Gellért lenne, lány esetében pedig Kamilla Sára

ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!