Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van a tiktokon az a nő akinek tourett szindromaja van,és van egy gyereke.

Szerintetek normális,hogy állandóan gyártja a videókat a gyerekkel?

Ráadásul szerintem egy kicsit tultoja ezt a kényszer tevékenységeket

Nem egy videót láttam tőle már amiben nem szerepelt a gyerek,és érdekes módon egyikben sem voltak neki ilyen kényszer tevékenységei.


2023. dec. 10. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mi csinál?!
2023. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen "elvek" alapján bárkit szétcincálhatnál, aki gyerekkel posztol a pénzért. Mert a tiktok pénz. Te is pénzt csinálsz neki azzal, hogy lesz aki emiatt a kérdés miatt rákeres.
2023. dec. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezen a gondolat menetelen,szerinted normális,hogy te ilyeneken pörögsz folyamatosan?
2023. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem porgok ezen folyamatosan,sőt nem is követem,csak a facen szembejött velem egy videója.amiota azt az egyet megnéztem,folyamatosan jönnek ezek a videók.

Először cukinak tartottam,de minel több jön,annál jobban bosszant.

És nem akarom szetcincalni,csak egy kérdést tettem fel.

De akkor másként felteszem:szerintetek normális az aki nap mint nap a gyereket használja azért hogy a középpontban legyen?

2023. dec. 10. 08:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy sr normális aki tiktokon vagy bárhol mutogatja a kisgyereket. Aki pénzt kuncsorog a beteg gyerekkel élőben az is ritka undorító. Meg az Éden család vagy kik azok. Betanít szövegeket a gyerekeknek meg reklámoz velük dolgokat.
2023. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, de jó pénzkereseti mód, mert kisgyerekkel és/vagy kölyök kutyával/macskaval bármit el lehet adni. És ezt ki is használják.

Vannak akik pont arra építenek, hogy felháborodast vált ki a tartalmuk, mert az még nagyobb kattintásszámot hoz.

Azzal teszel jót, ha nem kattintasz.

Van tiktokon olyan család is, ahol az apuka az orvosi (!) állását feladta, mert olyan jól fizet a gyerekekkel haknizni.

2023. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézed és beszélsz róla, tehát van közönsége.
2023. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5,6 szerintem sem normális.

Egyébként azért tettem fel a kérdést mert van egy barátnőm aki videozik,posztol mindent is a gyerekről,és szerinte ez a normális.

Már annyira mondogatja,hogy én vagyok a hülye,hogy már ott tartok hogy elhiszem neki.

De ezek szerint mégsem vagyok bolond..

Két gyerekem van nekem is,de eszembe se jutna ilyen.

Videókat is csak magamnak készítek róluk,nem rakom fel őket a közösségi hálóra.

2023. dec. 10. 09:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő kicsoda?
2023. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!