Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz így velünk, és főleg...

Mi lesz így velünk, és főleg hogy lesz kistestvér (szexuális élet nélkül)?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kislányom,és szüleése óta kb 3-4x szeretkeztünk. Utoljára hónapokkal ezelőtt.

Semmi gond a kapcsolatunkkal,mondhatnám szinte tökéletes családi életünk van ezt leszámítva.

Már annyira hozzászoktunk a szexmentes élethez,hogy eszünkbe sem jut.

Nekem nehéz a gyerkőccel,párom sokat dolgozik,mindketten "többre értékelünk" minden pihenésre szánt percet ami jut,minthogy szexre fordítanánk.


Volt ezzel valaki hasonlóképpen?

Hogyan változtassunk ezen?

Könnyebb lenne,ha legalább egyikőnknak hiányozna a szex,mert az ösztönözné a másikat...de így... :-((


Utóbbi hetekben a testvért tervezgetjük,de közben fent áll ez az érdekes helyzet,hogy szex nincs. Érdekes.


Mindig megbeszéljük,hogy mostmár visszahozzuk a szexuális életünket egy normális szintre,de hát ha egyszer nincs rá igényünk,akkor hiába minden megbeszélés.


Tanácstalan vagyok.


2010. okt. 5. 23:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Főzz gyertyafényes vacsorát, amibe becsempészel vágygerjesztő ételeket. Hallgassatok lágy zenét, viselj kivágott, szexi rucit, és alatta egy teljesen vadiúj fehérneműt. Párologtass illóolajokat. Vegyetek aromafürdőt, fürdessétek, maszírozzátok egymást. Csak beindultok...


A lényeg, hogy mindezidő alatt a kislányotok legyen valahol nagyon jó kezekben (akkor tuti nem aggódtok miatta) de ne otthon. Ok, nem tudom ezt mennyire lehet megoldani egy ekkora kislánnyal. Vagy ha nyugodtan alszik, akkor végülis lehet otthon, nem fog sétálni és bámészkodni.

Eszembe jutott rólatok a Nicsak ki beszél még c. film amikor rájön az anyuka, hogy csábítania kell, nincs mese. Csak ott a pasi nagyon akarta a dolgot.


Mindent bele!


24/L

2010. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, menjetek a dolog után azért, esetleg egy-két wellness hétvége más környezetben is meghozhatja az étvágyat. :)
2010. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Ó.

Meglepődtem,hogy milyen válasz(ok) érkeztek.

Nem érzem,hogy elállatiasodtunk volna.


Van házunk,mert a párom hosszú évekig éjt nappallá téve gürcölt azért,hogy legyen (és hosszú éveket tanultunk mindkjetten).

Van gyerekünk is,igen.

De nem vagyunk olyanok,mint ahogy a "kedves" válaszoló írta.

Szerintem kifejezetten szépen élünk,jó erkölcsűek vagyunk,szóval nem igazán tipikus mai pár vagyunk,akiknek tényleg semmi nem számít,csak a látszat.


Nagyon bántó,hogy ha valaki ismeretlenül ilyen stílusban válaszol,főképp,hogy egy elég sarkalatos problémámat tettem fel kérdésként.

Mindenki másnak,köszönöm a válaszokat.


Remélem,megoldódik valahogy a helyzet,és igyekszem tenni érte valamit. Sok erőmbe telik majd,hoyg ne legyen mesterkélt egyikünk száméra sem.

Még egyszer köszönöm a kedves,bíztató és normális válaszokat!

2010. okt. 6. 00:25
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

Azért lássuk be, a legtöbb (fiatal) nőnek van gondja a szexuális életével, így vagy úgy, de van. Nagyon keveset ismerek, akinél mindig, minden rendben van, a baráti köröm igen nagy, és ez nem tabutéma.. igaz, nem is ez a fő témánk, sőt, huszadrangú téma szokott lenni, de néha előjön. Én meg azt mondom, hogy ha a felek nem annyira igénylik a szexet sűrűn, akkor éljenek úgy. Ki mondta, hogy úgy nem lehet boldogan élni?


Manapság divat ez csak, hogy ha nem megy a szex, váljunk el. Régen évtizedekig együtt voltak párok, szex nélkül (nagyanyáink még most is együtt vannak nagyapáinkkal). Itt a fejekben van némi probléma, akik a "mindenképpen kell szex, még ha erőltetnetek kell is" témát nyomatják.


Szerintem meg úgy kell élni, ahogy mindkét félnek jó.

2010. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Szerintem senkinek nem a tartalommal van/volt a baja,hanem a stílussal.

Ha az a véleményed,hogy ez egy nagy nulla,hogy nincs szexuális életünk,én elfogadom,egészen addig,amíg nem úgy írod mindezt le,hogy a csúnya szavaktól szinte én szégyellem magam,és egészen addig,amíg nem kezdesz el témán kívüli dolgokkal sétegetni.

Ez ennyi.

2010. okt. 6. 00:32
 16/26 anonim ***** válasza:
37%

Ne húzd fel magad rajta. Valószínűleg egy kielégítetlen nő, vagy valaki felzaklatta ma.


Na, én viszont megyek aludni, mert korán kel a gyerek :) Jóéjt!

2010. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%
Hát tényleg milyen jó volt nagyanyáinkkal, biztos azért nem váltak el mert tökéletes volt velük minden és együtt mindent megoldottak és nem azért mert NEM LEHETETT. :)
2010. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező!

Töviről hegyire beszéld át a férjeddel ugyan ezen dolgokat, amiket leírtál! Ő is így gondolja ahogy Te? Tuti hogy neki sem hiányzik????

nem ciki elmenni családterapeutához, ha ennyire gázosnak látod/látjátok a helyzetet.


remélem sikerrel jártok.

2010. okt. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Ha mindkettőtöknek jó így, akkor kár görcsölni.Persze, ha férjed nem csak miattad mondja.

A babához ugye elég csak jó időben csinálni.;)

Nálunk, amíg kicsi volt a nagyobbik, heti négyszer voltunk együtt, amióta másfél éves lett, azóta csak heti egy jön össze.De a tesót összehoztuk.:)

2010. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

Tudod... evés közben jön meg az étvágy.

Sokszor nekem sincs semmi hangulatom a dologhoz, elkívánnam a férjemet valahová, amikor látom, hogy közeledik. De aztán menet közben megkívánom én is. Igaz azt írod, egyikőtök sem vágyik rá, de egy kis rákoncentrálással talán be lehet indítani a dolgokat. Finom puszi, csókok, simizés. Ha nem is lesz rögtön belőle semmi, talán valami kis szikra éledhet.

És még annyi, hogy ilyenkor ne arra koncentrálj, hogy muszáj, mert gyereket szeretnénk, hanem pusztán a kölcsönös örömszerzés miatt! Mert egyébként tuti nem jön meg a vágy...

2010. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!