Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20-23 év között gyereket...

20-23 év között gyereket vállaló anyukák, milyen az élet?

Figyelt kérdés
Ugye nem bántátok meg, hogy fiatalon szültetek? Van, hogy csúnya megjegyzéseket kaptok? Meséljetek, ugye boldogok vagytok? :)
2011. jún. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 vagyok, most várom a picit, már nagyon akartuk, de hát kellett hozzá egy s más, hogy jó helyre érkezzen. Ha tehettem volna, már 3 éve bevállaltam volna, igaz, még nem született meg, de tudom, milyen egy baba, annyi van a családban most épp (most születik le a köv. generáció)
2011. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 évesen szültem, tervezett baba volt.Nagyon boldog vagyok, soha nem bántam meg és nem is fogom!!!

Most 13 hónapos rosszcsont kisfiú:) Imádom!

2011. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első gyermekemet 21 évesen szültem.Tervezett baba volt,tartós kapcsolatba született.Ő most 2 és fél éves.

Most várjuk a kistesót.Ő is tervezett.

Én nagyon boldog vagyok,örülök hogy így alakult/alakítottam az életem.

Soha nem kaptam csúnya,bántó megjegyzéseket.

2011. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja 22 évesen szültem.Engem a terhesgondozónál zavart a többi kismama nézése!Kb azt olvastam le az arcukról, hogy mit keresek én itt!!!???

De nem nagyon érdekelt, nekem minden vágyam volt egy lány, amit meg is kaptam, és nekem az véleményem, hogy minél korábban szül valaki, annál kisebb az esélye a betegségeknek!Szerényen, de mindent meg tudunk neki adni, de a legfontosabb, hogy nagyon szeretjük! :)

2011. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia,


23 évesen szültem a kisfiunkat, aki ma már 2,5 éves. Ő is tervezett baba volt és kimondhatatlanul boldogok vagyunk mióta van nekünk!! :) imádjuk és mióta megszületett lett teljes az életünk!! :) soha nem csinálnám másként!!


Ági

2011. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!