Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz így velünk, és főleg...

Mi lesz így velünk, és főleg hogy lesz kistestvér (szexuális élet nélkül)?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kislányom,és szüleése óta kb 3-4x szeretkeztünk. Utoljára hónapokkal ezelőtt.

Semmi gond a kapcsolatunkkal,mondhatnám szinte tökéletes családi életünk van ezt leszámítva.

Már annyira hozzászoktunk a szexmentes élethez,hogy eszünkbe sem jut.

Nekem nehéz a gyerkőccel,párom sokat dolgozik,mindketten "többre értékelünk" minden pihenésre szánt percet ami jut,minthogy szexre fordítanánk.


Volt ezzel valaki hasonlóképpen?

Hogyan változtassunk ezen?

Könnyebb lenne,ha legalább egyikőnknak hiányozna a szex,mert az ösztönözné a másikat...de így... :-((


Utóbbi hetekben a testvért tervezgetjük,de közben fent áll ez az érdekes helyzet,hogy szex nincs. Érdekes.


Mindig megbeszéljük,hogy mostmár visszahozzuk a szexuális életünket egy normális szintre,de hát ha egyszer nincs rá igényünk,akkor hiába minden megbeszélés.


Tanácstalan vagyok.


2010. okt. 5. 23:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is ez van, de nálunk előtte se volt valami sok szex (le se írom, mennyi, mert a válaszadók 90%-a nekem szokott esni, hogy ilyen nincs is! Pedig van). Szóval nálunk ez nem gond, és mi nem akarunk testvért, így pláne nem csinálunk ebből ügyet. Jól elvagyunk így is. (15 éve vagyunk együtt).


De nálatok valamit tenni kell, ha kistestvért akartok. :) Lehet, hogy egy szakember segítségét kellene kérni? Nlcafe.hu-n vannak online szakértők, válaszolnak is. Van két nőgyógyász és egy szexuálpszichológus is.

2010. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz kérdés, nálunk az első 10-12 hónapban volt ez, mondjuk havi 1-2 alkalom. Az is csak úgy ímmel-ámmal muszájból. Ami változott, hogy elkezdtem foglalkozni a testemmel, edzeni jártam, leadtam pár kg-t és új rucikat vettem magamnak. Így sokkal kívánatosabbnak éreztem magamt és a férjem főleg erre reagált /vagyis arra, hogy jól érzem magam a bőrömben/. Az energiám is több lett a rendszeres mozgástól, a napi rutint rendkívül jól feldobta a torna. Az embernek szerintem szülés után nem könnyű vissztalálni a régi szexi önmagához és ha csak egy lestrapált anya vagyok a párom pedig csak egy fáradt apa. Kell időt fordítani a pihenésre /értem itt gyerek nélkül, aki biztos szívesen elvan a nagyival néhány órát../ egy mozi, egy buli, egy vacsi... Néha ketten is kell legyetek.

Nálunk ez vált be. Most heti 4-5 alkalom megvan és ne kényszerből;)

De a közös futás sem rossz v úszás. Én a testmozgásra esküszöm.

Sok sikert!

2010. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én is járok tornázni,tény,hogy azóta több az energiám.

Amit arra fordítok,hogy többet sürgök-forgok a ház körül és akonyhában.

Pedig fiatal vagyok,és a párom is csak 33.

Őrület.


Igazából,nem szeretnék muszájból szexelni a tesó miatt.


Azt hiszem,kicsit rákoncentrálok erre,hogy kettesben is legyünk többet.szex lenne,olyan ami abból fakad hogy kívánjuk egymást és a szexet is,akkor én már örülnék.


Ha havi 1-2

2010. okt. 6. 00:05
 4/26 A kérdező kommentje:

Véletlenül összekeveredtek az utolsó mondataim.

A lényeg,hogy ezek szerint ha a vágy nem is vezérel,ésszel lehet tenni valamit az ügy érdekében...

2010. okt. 6. 00:06
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Jelentéktelen szint= hű van házam szültem gyereket oszt csá ez életem legnagyobb műve semmi nagyobbra vágyás... Ijesztő.
2010. okt. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hogy néz ki egy estétek? Gyerkőc elmegy aludni.. és..?

Tv? Számítógép? Vagy fürcsi és alvás?

Egy estét is könnyen "erotikusan túlfűtötté lehet tenni: borozgatás, masszázs vagy ha nem idegenkedtek tőle, tuti megoldás a szexfilm is. Nálunk legalább is bejött.

Ha jól tudom a férfi sperimiumainak 3-4 naponta kell "újratöltődni" ahhoz, hogy könnyen megfoganjon az utód. Tehát az sem jó, ha túl gyakran, de az sem, ha sokáig várakoznak a "sorsukra". Ezt is érdemes figyelembe venni.

2010. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
:))) Ja, nálam is kicsapta egy pillanatra, de mosmtár könnyezve röhögök rajta. :)))
2010. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a fenti kedves válaszadónak még marhára nincs gyereke vagy ha van, akkor sok a segítsége. Egy nő és egy férfi igenis már szerepbe kerül apaként és anyaként és ehhez idő alkalmazkodni, mindemellett bizony nagyon fárasztó hirtlen ennyi helyen hellyt állni.

De megoldódik, csak akarni kell!

2010. okt. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Legalább az ő élete tuti jelentőségteljesebb. Én meg húzzak a sunyiba mert miután 23.20-kor végre a kicsit is letettem aludni, nem vágtam magam kurtizán funkcióba és támadtam le apát. Mondjuk lehet elhajtana a kedves uram, mert 5-kor kel. :))
2010. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsó kicsit erősen fogalmazott de tulajdonképpen egyet értek vele. Én sem értem meg az olyan kapcsolatban élőket ahol nincsen szex. Mert az már nem párkapcsolat, nem házasság hanem az csak baráti alapon való együtt élés. Az ilyen kapcsolatokban szerintem már nyoma sincsen vágynak, szerelemnek, szenvedélynek ez csak kölcsönös együttműködés és közös gyereknevelés. A legfurcsább az hogy a férfi oldaláról sincs meg a késztetés, nem kívánja a feleségét. Egy nőnél lehet ezt még a hormonokra fogni, hogy a gyerek az első az életében na de egy egészséges, fiatal férfinál? Őszintén ha ennyire el vagytok hidegülve szexuálisan akkor nem tudom mit lehetne tenni. Mert a szikrát fel lehet lobbantani, de nálatok szikra sincs.
2010. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!