Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy hogy ebben...

Csak én érzem úgy hogy ebben a rovatban sok embernek abszolút nem való gyerek?

Figyelt kérdés
Mielőtt le lennék szólva, én nem is akarok. De sajnos rengeteg embert látok akinek a kezébe nem adnék.
2022. okt. 16. 17:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Az egy dolog hogy fel tudja mérni,de pl nem értek az elektronikai eszközökhöz így nem is nézek be abba a kategóriába. Ha nem akarok soha gyereket akkor miért olvasgatnám,hogy mit írnak a kismamák? Ehhez nagyon kell unatkozni.
2022. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg én se értem, mi szél hozza őket ide.

Aki tudatosan gyermektelen, az miért érdeklődik gyereknevelési problémák iránt? Teljesen úgy néz ki, mintha csak meg akarná mondani, hogy ő mekkora f....gyerek, hogy nem szült. Mintha önigazolást keresne - amire pont annak van szüksége, aki nem biztos abban, hogy jól döntött.

2022. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk a rosszindulatű fröcsögésükből és abból, hogy állandóan olyan témán rugóznak, ami állítólag nem érdekli őket, biztos az anyjuk is hasonló volt,mint akikről ítélkeznek. A barátnőmnek egy egyszerű buta anyja volt, mégis többet törődött vele, mint az én szuperokos jogász anyám
2022. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%

Arra nem gondol a sok nagyokos anyuka, hogy a gyik böngészése közben akár akarod, akár nem, mindenképpen meglátod a kategória debil kérdéseit, mert ott vannak a főoldalon. A politika rovat sem érdekel, mégis tépem a hajam, mert ha máshol nem is, de a főoldalon látom a debilebbnél debilebb kérdéseket, és van, hogy hozzászólok, mert mégiscsak kellene lennie egy határnak a hülyeségben. Ugyanez érvényes az anyukás kérdésekre is, és itt is pont az értelmes válaszokat pontoztátok le. Igenis kellene valamiféle előszűrés, hogy ki szülhet, de persze sohasem lesz ilyen, a világ egy igazi hülyék paradicsoma.

Childfreeként nem megyek anyukás oldalakra, rohadtul nem érdekel az egész, hogy Pistike kéket vagy lilát tojt és egyéb hatalmas érdekességek, de mivel úgy szoktam használni a gyiket, hogy a főoldalon végigolvasom a legfrissebb kérdéseket, így sajnos ezeket is látom. Kimondottan tetszene, ha le lehetne tiltani egyes kategóriákat.

2022. okt. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

14! Nem az a gond,hogy látod. Az a gond, hogy be is lépsz.


Én se szeretek minden kategóriát. Ezért el is kerülöm.


Ja, és anyukás oldalra se lépek fel. Sőt,kapaszkodj meg, facebookom sincs.

2022. okt. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Én a gyermek mentesek egy részét (azokat akik gyermekes oldalon szidják a szülőket) úgy képzelem mint az egyik ismerősömet.


Normális volt amíg egy olyan párkapcsolatban nem került ahol a pasi kijelentette hogy ő nem akar gyermeket és házasságot sem. A csaj belement, és úgy fogalmazott mintha ő is így érezne, pedig tudom hogy régen vágyott majd egy gyerekre. Amúgy jól megvannak, utazgatnak a világban.


Viszont a csaj elkezte gyűlölni a gyermekes nőket, szidni őket hogy milyen anyák, nem való nekik, ki is oktatott párat random az utcán, ezeket nekem elmesélte. Mióta nekem is van gyerekem nem beszélek vele.

Sajnálom őt, 10 éve élnek együtt, néha a facebook feldobta pár kommentjét gyermekes témákhoz, hogy mennyire nem való gyerek emberekhez, mindenki milyen szar szülő, fröcsög csak. És a mai napig ezen a témán lovagol.


Csak sajnálni tudom. Elfogadom ha valaki nem akar gyereket, de az szerintem nem néz le másokat akiknek van. Ha boldog a döntésével akkor nem érdekli mások élete. Ilyet csak az csinál aki féltékeny más gyermekére csak magának sem ismeri be

2022. okt. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#14 hàt ha neked külön mondani kell, hogy külön böngészd végig azt az 1-2 kategóriàt ami érdekel, ahelyett hogy azzal kinozd magad ami nem...🤦🤦🤦😂😂😂 Tudod ezért vannak a kategóriàk te észlény.

Tovabba, ha egy kérdésről ordit hogy "debil" miért is nyitod meg? Újabb önkinzàs.

Te egy végtelenül ostoba élőlény vagy, sajnàllak.

2022. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen feldobja a gyik,de nem lépek ezért be, kérdést m3g pláne nem írok ki róla. Nem akar gyereket hajrá,de szórakozzon ezzel máshol.
2022. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A főoldalon ott van az Ezotéria rovat is, amit én pl. eleve hülyeségnek tartok.

Valahogy meg tudom állni, hogy ne olvassak bele és ne szóljak hozzá.

Egyszerűen nem kéne hittérítőként viselkedni, hogy most akkor jó útra téríted a tévelygőket.

2022. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én nem olvasom el a főoldalon sem az engem nem érdeklő kérdéseket, pláne nem válszolok. Azért aki ennyire nem tud szelektálni, az sanszos hogy egyéb dolgokkal is bajban van az életben.

Valóban sok emberről gondolom úgy, hogy nem való neki a gyerek, de ez van, mások helyett nem dönthetek. Mégis ki határozná meg, hogy ki szülhet és ki nem? Ehhez senkinek nincs joga.

2022. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!