Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy hogy ebben...

Csak én érzem úgy hogy ebben a rovatban sok embernek abszolút nem való gyerek?

Figyelt kérdés
Mielőtt le lennék szólva, én nem is akarok. De sajnos rengeteg embert látok akinek a kezébe nem adnék.
2022. okt. 16. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Nem csak te. És nem csak ebben a rovatban. Élőben is. Én engedélyhez kötném a szaporodást. Aki nem felel meg, azt sterilizáltatni, hogy ne szaporodjon. Így is túlnépesedés van. Sajnos minden idiótának lehet és van is gyereke. Társadalmi elvárás.
2022. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Én ezt másképp látom.

Van egy csomó gyerekgyűlölő a gyakorin, akiknek nincs, nem is akarnak és nem is lenne jó, ha lenne nekik. De ők általában nem itt tobzódnak.

A gyerekesek nagy része kisebb-nagyobb hibákkal, de normálisan neveli a gyerekét. Én ezt látom az itteni válaszolókon. Néha akad egy-egy elszomorító eset, ahol őszintén sajnálom a kérdező gyerekét, de azért nem ez a jellemző.

2022. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
A kérdés nyilván nem azokra vonatkozik, akik nem is akarnak gyereket. A már gyerekkel rendelkezőkkel is van probléma. Nem eggyel. A down kóros adjunktus némely itteni anyukához képest. De nem is ez a legnagyobb probléma, hanem hogy az is szül, akinek nem kéne, csak követi a divatot, elvárást.
2022. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hármas, pont erre gondoltam.
2022. okt. 16. 17:49
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Akinek nincs gyereke, mit keres ebben a kategóriában? Csak nem feszültséget szeretne szítani?


Ott van a gyerekmentes övezet blog. Tessék oda menni!

2022. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs gyereked és nem is szeretnél, akkor mit keresel itt? Amúgy régen is sok volt a hülye szülő csak nem volt net, unatkozz máshol mondjuk a párkapcsolatnál.
2022. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Én is így érzem, de nekem legalább van gyerekem. El nem tudom képzelni, hogy egy olyan kategóriában, ahol szülők vagy leendő szülők kérnek segítséget gyerekesektől, mégis mit keres, mit szeretne egy olyan ember, aminek még tervben sincs a baba? És rendre egy csomó probléma alatt a válasz: hát én bibibí, okosabb voltam mint te, mert nekem bibibí nincs gyerekem és bibibí, ezerszer boldogabb vagyok, mint te.
2022. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Én is ezt érzem néha ezt a topicot olvasgatva. Nem vagyok kisbabás anyuka, de ide-ide tévedek. Bár engem inkább a rosszindulat borzaszt el, amely néhány anyukából fakad. Milyen lesz a jövő generációja ha ezt örökítik át? Miért nem segítik egymást a nők a köpködés helyett?


“Szaporodni minden hülye tud”. Nos, én nem tudtam. 6 év sikertelen kezelések, inszem után a 90-es években örökbefogadtunk egy 3 hónapos babát. Azóta van egy okos, kedves nagyfia. Úgy látszik nekem nem járt ki ez a “megtiszteltetés”, nem voltam elég jó ember.

2022. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*nagyfiam
2022. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy szült vagy nem szült-e már a kérdező, még fel tudja mérni, hogy milyen sok idióta van itt is. Én is ezt látom. Önállóan döntést hozni képtelen, szorongó, sok esetben ténylegesen buta nő válik anyává. A gyerek meg.. amit tapasztal otthon, az határozza meg őt is.
2022. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!