Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ítélkezett akkor mindenk...

Miért ítélkezett akkor mindenki,holott most ők abszolút nem bírnak a saját gyerekükkel?

Figyelt kérdés

Mostanában minden ismerősnek, rokonunknak lett babája. a közeli rokonokkal akikkel szoros a viszony és össze járunk nálunk volt elsőre baba. Most már 3 baba van a rokonságban. Engem a terhesség alatt is folyamatosan okosítottak, megjegyzést tettek hogy mennyit ehetek vagy h de kicsi a hasam. A szülés után meg a gyerekek nevelését illetően kaptam oktatást nem tanácsot hanem hogy hát ezt igy kell mert ők tudják. (a gyerekeim tényleg nagyok jók szeretem őket az anyaságot, a férjemmel is jó a kapcsolatom)

De igy is megkaptam hogy én csak a gyerekekkel foglalkozom mondjuk szülés után 6-7 hónappal mi mást lehet csinálni.

Na és jöttek náluk is a gyerekek. Konkrétan egyik se bírja a saját gyerekét elviselni. Nem bírják hogy sír, vagy hogy kelni kell hozzá, vagy csak azt hogy nem lehet azt csinálni amit akarsz.

Én nem oktatom őket mit hogy kellene csak látom hogy ők tényleg egy gyerekekkel is teljesen kivannak bukva, panaszkodnak. Míg anno én semmit se mondtam hogy így kivagyok v úgy kivagyok, tettem a dolgom mégis engem szóltak meg. Miért ilyenek az emberek?!

Semmi rosszindulat nélkül csak nem értem mi a jó nekik ebben?


2021. febr. 1. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Napi bezzeganya bezzegelése, lapozhatunk. 😴
2021. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de miért vagyok bezzeg anyu.

Nekem is vannak napi gondjaim. Vannak szar napok, szar éjszakák, meg sírás meg hiszti meg minden 2 gyereket nevelek.

Szimplán érdekelne mert nem csak magammal kapcsolatban de más ismerősöm is járt így, hogy a családban voltak a megmondók hogy ezt igy meg úgy kell és mikor nekik kellett volna remekelni nem ment. És szimplán érdekel miért ilyenek az emberek? Miért jó ez valakinek?

2021. febr. 1. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
En korbefont karral hatradolnek es elveznen a mozit 😂 ennel jobb elegtetel nem kell, amig nem volt gyerekuk nagyon "ertettek hozza." Maradj nyugodt kedves es adj tanacsot ha kerdeznek, ezzel megjobban felidegesitik magukat majd 😈 nekem most van egy 5 hosom de elotte eszembe se jutott tanacsot adni senkinek pont ezert mert fogalmam se volt rola. Egyebkent soookkkal nehezebb a gyerekezes mint gondoltam, es nem hittem hogy konnyu. Miota megszuletett az enyem, megjobban idegesitenek az olyan emberek akik ugy okoskodnak hogy nincs gyerekuk 🤷‍♀️
2021. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
1: ebben mi a bezzegeles?
2021. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Ez mindig is így volt. A gyerekneveléshez az ért, akinek nincsen gyereke. :)

Nekünk 3 van, és az egyelőre gyerektelen öcsém rendszeresen a kéretlen jótanácsaival szórakoztatja a férjemet, aki próbál vele nem összeveszni, inkább este nekem puffog, és kárörvendezik, hogy na majd ha lesz nekik is! ;)

2021. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!