Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan szülők , akinek értelmi...

Olyan szülők , akinek értelmi fogyatékos gyermekük van , ti is megkapjátok a hozzátartozóktól , rokonoktól , ismerősöktől , kollégáitoktól és más emberektől , hogy kizárólag a ti hibátok , hogy olyan lett a gyeremek , amilyen ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 12:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nincs benn tapasztalatom, de szerintem ilyet csak rendkívül alacsony intelligenciával és empátiával rendelkező ember mond.
2022. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha mindenki ezt mondja, akkor nem hagytál véletlen valamit ki a sztoriból? Mármint... nagyon gondolkozom mi okozhat genetikai okokon kívül (ami ugye nem a ti hibátok) értelmi fogyatékosságot, de ha mondjuk te végigdrogoztad meg piáltad a terhességed akkor megértem hogy mindenki ezt gondolja.



Szóval függ attól, mi a baja a gyereknek. Ha öröklött, genetikai rendellenesség stb akkor persze hogy nem a ti hibátok, és jobb lenne ha befognák, mert ők is abból a génállományból származnak (a rokonok) meg igazuk sincs, és 0 empátiával rendelkeznek.


Ellenben ha püfölted a hasad meg kokóztál mint egynéhány idióta, és emiatt fogyatékos lett a gyerek, akkor igen, a te hibád.

2022. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Jesszus milyen emberekkel vagy körül véve?

2022. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére egészségesek a gyerekeim, de ha fogyatékosok lennének és valaki ilyet mondana, alighanem jól szájon vágnám.


Honnan jött a kérdés? Veled történt ilyen?

2022. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
1, ne hidd! Intézményvezető gyerekneurológus is előszeretettel hibáztatja a szülőket. Tény hogy EQ nulla a nő, de közben szakmailag elismerik.
2022. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen megjegyzésre úgy elküldeném ezeket az embereket a jó büdös pics@ba, hogy azt se tudnák, merre vannak arccal. De ez én vagyok.
2022. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a gyerekneurológust is.
2022. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Anyám óvónő, mégis azt mondja mindig, hogy a mi hibánk,hogy a lányunk így viselkedik.

Autista kislány. Nem tehet a viselkedéséről.

2022. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nos igen , ez velem és párommal történt , sajnos nem egy alkalommal !

Egyikünk sem drogozott és nem is piáltunk .

Az igaz , hogy párom nagyon rosszul viselte a terhességet , minden ki jött belőle és le fogyott 30 kg ra . Így nem tudott a gyermekünk kellőképpen fejlődni , ezért is kellett páromnak idő előtt , megszülnie a gyermekünket .

Az orvosok szerint , ez is okozhatta például , de nincsen bizonyítva .

Sajnálom azt a hozzászólót is , akinek az édesanyja , óvónő létére is elítéli , saját lányát , mert annak a kislánya autista !

2022. júl. 29. 13:37
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem, normális emberek nem mondanak ilyet. Pedig több ilyen gyerek is van ismerősi körben és mindenki ott segít ahol tud. Max annyit mondanak magukban, hogy ők intézetbe adták volna, meg sajnálják a szülőket stb. De hibáztatást még egyszer sem hallottam.
2022. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!