Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi vagy mik azok a dolgok...

Mi vagy mik azok a dolgok amiket úgy érzel elrontottál a gyereknevelés során vagy most már egy kicsit vagy teljesen másképp csinálnál? Hogyan?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 08:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerekekkel, hanem magammal kapcsolatos, kevesbe lennek szigoru es bantalmazo onmagammal szemben amiatt, hogy tokeletesen akartam csinalni mindent az eleg jo helyett, es ettol sokszor stresszes voltam. De igazabol ennek is megiscsak igy kellett lennie, akkor ez volt az, amit nyujtani tudtam.
2022. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Bántalmazó önmagaddal szemben? Ezt hogy kell érteni?
2022. dec. 9. 19:30
 23/31 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szigoru es bantalmazo voltam sajat magammal szemben ugy ertem, hogy sokat csesztettem magam gondolatban azert, amirol ugy gondoltam, hogy nem csinalom eleg jol. Ugy “beszeltem” gondolatban sajat magammal, ahogy egy masik emberrel sohasem tennem, rendszeresen mondtam magamra, hogy hulye vagyok, szaranya vagyok, rosszul csinalom, meg sem erdemlem a gyerekeim.
2022. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
most mennyi idősek? hogy léptél túl ezen?
2022. dec. 9. 19:55
 25/31 anonim ***** válasza:
6,5 es 3 evesek. Smith Andi egyik fizetos programjaban vagyok benne, mellette hallgatom a podcastjat, abban is sokszor van szo errol, pl. a legutobbiban is a podcast vegefele. O tanit olyan eszkozoket, amik segitettek megvaltoztatni a gondolkodasom.
2022. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

jó, hogy felismerted, hogy baj van és szuper, hogy teszel is ellene.

családoddal nem tudtad vagy akartad megbeszélni? férjed nem látta, hogy valami nem ok?

2022. dec. 10. 11:25
 27/31 anonim ***** válasza:
Mas miatt leptem be a programba, jarulekos dolog volt, hogy erre is rajottem, szoval csak most, visszatekintve latom, hogy ezt csinaltam.
2022. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Amugy de, a csaladom latta, es a maguk modjan igyekeztek tamogatni, de ok nem tudtak azt, hogy az erzeseket a gondolatok okozzak, es hogy a gondolatokat hogyan lehet megvaltoztatni.
2022. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
mi miatt léptél be? (ha publikus)
2022. dec. 10. 17:00
 30/31 anonim ***** válasza:
Minden honapban altalaban mas a tematika, az akkori honapban a penzugyi boseg volt a tema, illetve a konyvemet is meg akartam jelentetni, de nem haladtam vele ugy, ahogy akartam. Azt meg amugy abban a honapban megjelentettem, es a beveteleimet is sikerult eleg szepen megnovelni.
2022. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!