Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák elitelitek az ilyen...

Anyukák elitelitek az ilyen apukakat?

Figyelt kérdés

Heti 1x speedezik. Orrba.

Amíg horgászik hogy fenntudjon maradni egy éjszakára.

Nem a kiságy mellett. Vagy hétköznap mellettünk.

Kíváncsian várom a véleményeteket.

Amúgy remegteget dolgozik értünk, szeret is minket, foglalkozik velünk.

Szóval más baj nincs vele.

Igazából nekem ez sem az. Csak kíváncsi vagyok hjogy ti itelkeztek e?


2022. ápr. 30. 18:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Hogy lesz az ilyenből apuka?


Gondolom, ebből kiderül, hogy a kérdésre a válaszom igen.

2022. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Én nem ítélkezek... Tőlem távol álljon ez a fajta ember...

Amíg nem az én férjem , addig felőlem azt csinál magával amit akar.. Ha neked ez nem jelent problémát , akkor áldásom rátok.

2022. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a kávé. Igen, lenézem a drogosokat
2022. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is jár horgászni.

Iszik kávét, ha meg úgy van, bealszik, a hal majd felébreszti. Másnap olyna mint a zombi. De basszus, nem drogozik!!!!

2022. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

"Heti 1x speedezik... Szóval más baj nincs vele. Igazából nekem ez sem az."

Én nem örülnék neki ha narkós lenne a férjem. Sőt, nem is lenne már sokáig a férjem. De ez a te dolgod, ha neked jó így akkor sok boldogságot.

2022. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12%
Hányan vannak akik isznak, dohányoznak, füveznek, kokóznak, speedeznek, ekiznek gyerek mellett? Többen mint akik nem.
2022. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
A drogozásra nincs semmilyen mentség. 200 méternél jobban ne közelítsen meg egy ilyen.
2022. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
"Hányan vannak akik isznak, dohányoznak, füveznek, kokóznak, speedeznek, ekiznek gyerek mellett? Többen mint akik nem." Jó helyen élhetsz, mert én egy narkóst sem ismerek.
2022. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem gondolom, hogy a legális drogok (alkohol, koffein, nikotin) mind jobbak lennének az illegálisaknál. Fogalmam sincs, mit tesz a speed hosszú távon a szervezettel. De ha nem is okoz súlyos kárt, attól tartanék, hogy hibás anyagot szerez be és baja lesz. Emiatt nem szívesen vállalnék gyereket ilyen emberrel. De ha választani kell, akkor inkább ez, mint egy alkoholista.
2022. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Én igenis elítélem. Összességében lehet, hogy jó apja a gyereknek meg neked jó férjed, de szerintem a felelős felnőtt életbe nem tartozik bele a rendszeres drogozás. Még ha ez a rendszeresség "csak" heti egyszeri alkalmat is jelent. Igenis bármi baj történhet, amikkel hosszú távon magának vagy nektek okoz kárt.

Mondjuk számomra az sem teljesen férne bele, hogy hetente egy éjszakát külön tölt tőlünk, de ez már mondhatni mellékes.

2022. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!