Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Boróka,Bella,M...

Mit gondoltok a Boróka,Bella,Mirjam névről?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Mindhárom szép, divatos, nepszerű név.
2022. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mind a három tetszik!!! 👌
2022. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyik sem tetszik. A Boróka számomra növény, a Bellánál nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy szerintem nem felel meg a jelentésének, a Mirjam pedig egy csúnya hangzású zsidó név.
2022. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Mindhárom női név. Legalább ennyi jó van bennük: ha meghallom őket, nem kell megkérdeznem a kedves szülőket, hogy fiuk vagy lányuk született-e.

Egyébként meg mindhárom a már vagy 25 éve divatos "nehogy má' úgy híjják a gyereket, min' a szomszéd gyerekit, én kitalálok valami másat" mozgalom eredménye.

2022. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

A Boróka olyan név, ami legfeljebb gyereknek való, felnőttnek nem. A Bella a betét márka.

A Mirjam még hagyján.

2022. márc. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

mindhárom ocsmány divatnév. Még a Mirjam a leg vállalhatóbb de az is tragikus.


Na de Bella? Komolyan? Minden második gyerek valamilyen Bella már lassan. Holott kutyanév.

2022. márc. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A Boróka beszélő név, nek3m az ilyenek egyáltalán nem tetszenek. Bellarol nekem egy kislány jut eszembe a jatszoterrol, akit -nem veletlenul- debellanak csúfoltak a gyerekek...

Mirjam oké.

2022. márc. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Boróka borzasztó, róka, kicsinyítőképzőnek hat, növény. Bella a legszebb de nagyon tucat, irritálóan gyakori lett. Mirjam rettenetes, egy nagydarab, kövér, tenyeres-talpas nő jut róla eszembe. A Miriam egy fokkal jobb, de az az “am” a végén számomra eszméletlenül undorítóan hangzik, mintha két csámcsogás között bökné ki valaki a nevet.
2022. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem adnám egyiket sem, de inkább ilyen nevek, mint az unalmas öreglány
2022. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Boróka egyáltalán nem tetszik. Bella ok de nekem inkább becenév. Mirjam nem rossz.
2022. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!