Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok alkoholt inni a...

Szoktatok alkoholt inni a gyereketek társaságában?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 19:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
33%
20. Bocs, de a amit a 4 irt nem alkoholizmus, hanem egy magasabb életszínvonal. Kár, hogy te ehhez kevés vagy.
2022. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
41%
Igen.
2022. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
61%
Én nem, nem ìzlik az alkohol. Az apja igen, sörözni szokott, ünnepekkor borozni is.
2022. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
14%

Rozéfröccs, forralt bor... 😂😂 Ezek nem italok.

Pálinka. Atomra.

2022. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
60%
en a gyerek szemszogebol irok. a csaladomban semelyik agon nem volt soha alkoholista (ami ritkasagszamba megy videken, falun). gyerekkoromban a szuleim csak jeles alkalmakkor ittak, karacsonykor, husvetkor az etkezes elott, a nyari egyszeri csaladi grillezeskor, ilyesmik. ami nekem ebbol lejott az az hogy ez egy kulonleges szertartas. a szememben a felnott let jelkepe a karacsony esti martini a cukros szelu poharban, benne egy vekony karika citrom. nekem gyerekfejjel ez volt a felnott let esszenciaja. es alig vartam hogy en is eleg idos legyek hogy a szuleimmel, nayszuleimmel martinit ihassak karacsony este. reszegen soha nem lattam egy csaladtagomat se, en se iszok
2022. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
40%
20. Én a 4. vagyok. Igen, minden étkezéshez iszunk egy pohár italt. Ezt nevezik kulturált alkohol fogyasztásnak. A mi életfelfogásunkhoz ez hozzátartozik. Úgy, mint a szépen megterített asztal és a választékos étkezések.
2022. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
60%

Én szoktam inni a gyerek előtt egy-egy pohár bort (más alkoholt nem iszok). Részegen még sosem látott, lévén nem is voltam részeg sosem, de még a közelében sem jártam.


Off, de amúgy ilyenkor nem értem hogy lehet hazánkban arányaiban véve is sok alkoholista, mikor itt a válaszadók 80%-a elvileg sosem iszik.

2022. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
63%
Minden alkoholista azt hiszi magáról, hogy ő kulturált fogyasztó. Aki naponta kétszer piál, az alkesz. Ennyi.
2022. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
46%

29. Igen a lényeg az elvileg szón van. Azt gondolják, hogy valami szégyenletes dolog bevallani.

Mo-n 1 millió alkoholista van, szóval kezeljük fenntartással az ide írottakat.

2022. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
19%

Én energia italt iszom csak ami így a karos dolgok közé van felsorolva.Azt is igyekszem mindig úgy,hogy ne feltétlenül lássa.Nem katasztrófa ha igen,de nyílván nem ülök be elé egy Hellel a kezembe mikor úgyis tudom,hogy meg akarná kóstolni.Egy kis bele nyalás oké,de azt mindig az követi,hogy az finom abból neki is kell.


No nem,egy 2 éves gyereknek ezt a példát SEM akarom mutatni.A kávé az más,ahelyett neki is tudok adni kakaót. :)


Alkohollal sosem voltam jóban,és amúgy sem érzem szükségét annak,hogy ledobjak egy felest bármikor is.Utoljára talán ízesített sört ittam azt is kipróbálás jelleggel pár kortyot.

Azok egyébként nem rosszak,de már azthiszem azok sokkal inkább felnőtt üdítők mint alkoholok.

2022. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!