Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki kisgyermekével feküdt be a kecskeméti gyermekosztályra?

Figyelt kérdés
Másfél hét múlva mennünk kell a 21 hónapos lányommal kivizsgálásra 2-3 napra, és sok jót nem hallottam róla, kicsit tartok tőle..Hány ágyas szobák vannak?Végig együtt lehet lenni a gyermekemmel?Én kapok enni?Mi az, amit feltétlen vinnem kell?Gondolom evőeszköz, tisztálkodási cuccok, pelenkát, gyógyszereket. Minden reggel és este lányom gabonapépet eszik, vajon azt is vihetek magammal, vagy azt kell ennie, amit adnak neki? nagyon idegeskedek..:(
2010. szept. 11. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Kecskeméti vagyok.. de még nem volt szerncsém bent feküdni. A gabonapépre én rákérdeznék az orvosunktól. Illetve miért vizságlék ki attól is függ.

Alap dolgok biztosan kellenek... kedvenc könyved , játékok is legyneke vletek.

Étkeztetést megkérdem egyik ott dolgozó dietetikus ismerősömtől.

2010. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ennyit én is gondoltam..
2010. szept. 11. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz az ismerősömtől, mint ígértem:

Ha a gyerek 6 év alatti, felvetetheti magát a hozzátartozó, akkor ő is kap reggelit, tízórait, ebédet, vacsorát. (Megkérdezik a nővérek, hogy ő is felveteti-e magát.)

2010. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltunk 4 napot tejterhelésen a kisebbik gyermekemmel. Mi a kisfiamnak rácsoságyat kaptunk és mellette volt egy kis kihúzható ágy, ami nappal összecsukott állapotú kellett, legyen. Elég kényelmetlen volt, mert babát várok és nappal én is szerettem volna pihenni. Fura módon nekem adtak papírt, hogy fel tudjam magam vetetni, és kapjak étkezést, de a többieknek, akik velünk együtt jöttek, és ugyanaz miatt voltak ott, nem szóltak. Szerintem kérdezz rá konkrétan, már a felvételnél. Amúgy biztos vihetsz neki mindent, amit megszokott, és persze evőeszközt és tisztálkodó szereket is. Van külön étterem ott adták a reggelit és az ebédet. A vacsorát pedig a szobába hozták. Mi 4 ágyas kórteremben voltunk mármint 4gyerek + 4 szülő, de ahol a nagyobb gyerekek voltak mintha többen lettek volna.

Vigyél sok játékot, amiket szeret, mert én is vittem, de még így is sokat kószáltunk kint napközben, máshogy nem bírta volna ki, persze a büfébe is sokat lejártunk és ott vettem újságot neki. Amúgy segítőkészek voltak a nővérek és a doktorok is. Nomeg játszószoba is szokott üzemelni, de pont 2 körül szokott nyitni kb. 4-ig, fél 5-ig, nem mindig tudtuk elcsípni, mert mindig akkor volt a déli alvása, de teli van kisautóval babával, még kis csúszda is van, amit a kisfiam is nagyon élvezett.

Kitartás, ti is átvészelitek valahogy, bár nekem nagyon hosszúnak tűnt az ott töltött idő, de legalább rendesen kivizsgálták.

2010. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!