Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet reagálni arra,...

Hogyan lehet reagálni arra, hogy a párodnak gyereke született az előző kapcsolatából, miután összejöttetek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vannak együtt, közel egy éves a gyerek,ez nemrég derült ki, de még sose látta, tudomást se akar venni róla és a csaj most elbizonytalanodott, hogy együtt akar-e maradni egy ilyen emberrel.
2022. febr. 13. 16:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Embere válogatja. Millió olyan pasi van, akit nem érdekel az előző kapcsolatból született gyereke. Sok nő ezt elfogadja, sok nem. Nincs alapszabály, hogy hogyan kell reagálni. Minden reakció megfelelő rá, amit az adott személy annak érez.
2022. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Elég jellemtelen ember lehet, aki a terhes párja mellől dobbant, pláne, ha egy másik nőért hagyja ott, de a legdurvabb nekem az, hogy a saját gyerekével egyáltalán nem is foglalkozik. Én nem tudnék egy ilyen pasival együtt maradni.
2022. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha véletlen derül ki, én lelépnék. Ha ebben nem volt őszinte, akkor mit gondoljak, mennyire állhat biztos, ténylegesen őszinte alapokon a kapcsolatunk? Mit titkolhat még?

Ha elmondja az elején és elfogadható részemről az ok, amiért így döntött, akkor nem lenne gondom vele.

2022. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

2!


Azért ez nem ilyen fekete-feher. Lehetett egy egyejszakas kapcsolat, lehet a nő atverte...

2022. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát tesóméknál ez a szitu.


Középsulis szerelem volt, de az élet úgy hozta, különváltak.

A srácnak is lett valakije, tesómnak is.

Aztán az élet úgy hozta, 3 éve újra egy párt alkotnak.

Mikor a srác szakított az exével, az nem bírta feldolgozni. Egy "búcsú vacsorát" kért. Ott a csaj benyugtatózta, leitatta, majd ezek hatására lefeküdt vele. A csaj azon az estén magyarul felcsináltatta magát. Hogy majd a gyerek megoldja a bajokat es a srác visszamegy hozzá.

Ez az este után eltelt fél év, az exet nem is látta. Összejött tesómmal. Majd mikor fél éves lett a gyerek, akkor kopogtatott be, hogy gyere vissza, mert van egy lányunk címszóval.


A srác nem hitte el, hogy az ő gyereke. Bíróságra ment a csaj. Dns teszt. Tényleg az övé.

Most ott tart, gyerektartást fizetnie kell, de a gyereket nem látta és nem is akarja.


Én totálisan megértem.

2022. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Benyugtatózva, leitatva csinált gyereket a csajnak? Azért minden sztorit nem kell elhinni, avagy nagyon bika a pasas. :D
2022. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg elég gusztustalan sztori. Az én kérdésem kapcsán nem tudom, mi lehet a történet, ez azért elég kirívó, amit írtál.
2022. febr. 13. 18:02
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
5-ös, a tesód nem gyengén naiv. Nyilván csak vacsizni akart a srác.
2022. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

8!


Nos én első kézből tudok hasonló esetről. Közeli csaladtagom maga mesélte el, hogy itatta le az akkor ex pasiját, aki a cuccaiert jött... Osszejott a gyerek, sőt, a pasi feleségül is vette, mert ő annak idején apa nélkül nőtt fel és megfogadta, ő sose hagyja el a gyerekét. Más kérdés, hogy azután az esete után egy ujjal nem nyúlt többet hozza...Külföldre ment, elköttette magát és fűvel fával csalta... Aztán gyerek 18. születésnapján beadta a valopert.

2022. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Persze, tölcsérrel beletöltötte a piát. Ennyi hülye pasit.
2022. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!