Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 13 éves lányommal mit...

A 13 éves lányommal mit csináljak?

Figyelt kérdés
Betegesen érzékeny a kislányom. Nagyon stresszel és szorong. Ha nagy társaságba megy majdnem sír annyira izgul. Egy rossz szó eltudja rontani a napját. Mindig kattog mindenen és emiatt nehezen is alszik. Szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk és ezeket nekem elmondja, de nagyon féltem. Mit csináljak? Hogy kezeljem? Szerintem ez már több mint a normális.
2022. jan. 17. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológus tudna segíteni.
2022. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Pszichológus!


Ezt érintettként mondom…

Fele ennyire rossz nem vokt a helyzet, de megkeserítette sokáig az életemet..

2022. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó megprobálom rábeszélni a pszihológusra, csak az a baj, hogy amikor felvetettem ezt az ötletet akkor amikor még nem volt ilyen durva a helyzet, azt mondta, hogy ő semmiképpen nem akar menni. Ha ennyire hallani se akar róla akkor is vigyem? Vagy csak a mi kapcsolatunk is elromlik és rosszabb lesz?
2022. jan. 17. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus. Vidd el sokat segít. Azt kell vele letisztázni, hogy nem hülye, és akik pszichológushoz jarnak azok sem azok. Pszichiátriára jarnak komoly mentális betegségekkel, ha nem akar oda kerülni el kell menni pszichológushoz. Nem bánt, nem kell szednie semmit. Nyugtasd meg hogy ő választhat kihez menne szivesen, ha nem tetszik tovabb kerestek.
2022. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
13 éves, nem hülye. Meg lehet vele beszélni, hogy aggódsz, és szeretnéd, hogy egy szakember mondjon véleményt, hogy kell-e komolyabban foglalkozni a szorongásaival.
2022. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem egy pszichológusnál voltam. Szart sem ért egyik sem. Remélem több sikerrel jársz
2022. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress rá: hiper érzékeny személy, és olvasd el mit írnak, nekem az jött le, hátha ő is az, mert én vagyok kb. ilyen lelki világú 24 évesen.

Lényegében az ilyen típus mindent sokkal mélyebben, jobban átél, ami bizony sokszor hátrány, nekem is elég például egy beszólás, és oda a napom, bár próbálok rajta dolgozni, kis idő kell hozzá.

Pszichológus azért nem lenne rossz, biztosan segítene, és adna jó tanácsokat!

2022. jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!