Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kiabáltál utoljára a...

Miért kiabáltál utoljára a gyerekeddel?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Tegnap este kiabáltam a 2 és fél éves lányommal.


Csinálják az utat az utcában, és a munkagépek hangjára a lányom azt hitte, hogy dörög az ég. Hiába mondtam neki, hogy nem dörög, csak betonoznak, nem állt le. Megkértem a lányom, hogy pakolja a el a játékát, de ő csak futkosott a házba, és kiabálta, hogy "Anya, dörög az ég, ne félj!" Épp készítettem a szendvicseket a férjemnek, mert ment éjszakára, és késésben is volt. Besettenkedett a konyhába, megállt a hátam mögött tapsolt egyet, és kiabálta, hogy "Anya, ne félj, dörög az ég!". Én meg a mutató ujjam csúcsától egészen a tenyerem végéig az éles késsel szétvágtam a kezem, annyira megijedtem. Úgy ordibáltam vele, hogy Vietnámig elhallatszott.

2021. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Most kiabáltam vele, hogy hagyja már békén azt a kva macskát. Két éves.
2021. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Csùnyàn beszèlt, tegnap este. 6 és fèl èves.
2021. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
A lányomra, mert brutálisan megharapta az öcsét. Ilyenkor úgy harap, hogy tiszta véraláfutásos lesz a kicsi. Két és fél éves, az öccse egy évvel fiatalabb. Ez az egy amiért azonnal kiabálok.
2021. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Ma nem rég, még lekell nyugodnom.

Harmadikos.. az iskolába elvitte a tabletjét amiről nem tudtunk. Összetörték, ráadásul az osztályfönökr hívott. Ő mondott el mindent. A legrosszabb mindent tagad a szemembe hazudik

2021. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Ma délelőtt, mert a hőmérőt hisztiből nekivágta a sütőnek csak azért, mert az apja félbeszakította a vele való foglalkozást, hogy elmenjen mosdóba.

15 hós, sajnos betegek vagyunk (covid), nyilván nyűgösebb, de ezért rákiabáltam. Utána persze béke volt, minden ment tovább, mint előtte.

2021. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Pár perce, mert ütötte az öccsét egy játék miatt... 3 éves
2021. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Sosem. Nem vagyunk primitív barmok. Mivel a gyerekek nem ilyen mintát látnak, ők sem agresszívek.
2021. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem szoktam kiabálni én sem. Belül sokszor szétrobbanok de lenyugtatom magam mielőtt ordítani kezdek
2021. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
Most le leszek pontozva, de én sem szoktam kiabálni. Egyrészt engem sem így neveltek, másrészt nincs rá szükség. Sajnálom azokat a gyerekeket, akiknek ilyen “értelmes” szüleik vannak.
2021. dec. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!