Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legijesztőbb/legsokk...

Mi volt a legijesztőbb/legsokkolóbb dolog amit átéltél a gyerekeddel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Veletek megesett már, hogy a gyereketek a "szívbajt" hozta rátok valamivel és nagyon megijedtetek? Mi volt az? Betegség? Esés? Rossz elszólás? Panasz? Milyen rossz emléketek van a gyerekkel kapcsolatban?

2021. júl. 30. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Felhivtak a rendőrségtől hogy letartóztatták mert több üzletből is lopott.
2021. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik gyerekemről 3 hetesen derült ki, hogy szívbeteg, 2x majdnem meghalt. A többiek semmi ilyesmit nem okoztak, vele brutális volt az első időszak.
2021. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesen félrecsúszott a falat, fuldoklott. Sikerült megmentenem, de utána folyamatosan kihányt mindent, ezért kórház lett a vége.
2021. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hónapos korában riasztott a légzésfigyelő, hogy nem vesz levegőt.

Volt már fals riasztás, akkor se pánikoltam azonnal. A nevén szólítottam, nem reagált, ráfújtam, nem reagált, ekkor kikaptam a kiságyból és mint egy rongybaba... torkom szakadtából ordítottam a nevét, akkor nagy nehezen tért vissza. Lehet, hogy csak nagyon mélyen aludt, de hosszú másodpercek teltek el az első risztástól számítva és ki tudja mi lett volna, ha nincs a légzésfigyelő bekapcsolva.

2021. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Kb 3 éves volt, a magnó mögött ült és próbálta összeilleszteni a kábelt, mert szétcsúszott, az egyik fele bedugva a 220ba, ott nem is tudtam hogy szóljak nehogy hozzáérjen, ha megijesztem nehogy a lábára ejtse a kábelt.

A másik ilyen mikor elkezdett rohanni az úttest felé míg bírkoztam a babakocsival a lépcsőn, senki nem állította meg, de szerencsére lefele futott tovább a járdán nem át a főúton😱😱

2021. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

A 3 hetes korától 3 éves koráig tartó betegsége. (ismeretlen eredetű, diagnózis nincs).

7 hónaposan műtötték (biopszia), na ott, ahogy kitolták a műtőből, még aludt. Mint egy játékbaba, olyan volt... Utána az intenzíven el se mertem mellőle mozdulni, mert semmilyen gépet nem csatlakoztattak rá. Még egy szívhangfigyelőt sem.

Meredten néztem, hogy lélegzik-e...

Utána voltak alvás közbeni hányások, mint a gejzír...(gondolhatod, háton aludt, a feje nem volt elfordítva, tehát felfelé nézett).

Rettegtem, hogy megfullad. Ez olyan 1.5 éves korától. Akkor vettem magam mellé az ágyba. Addig külön aludt...


2 éves korától minden tavasszal tüdőgyulladása van. Egyszer nagyon lázas lett, nem tudtam felébreszteni.. Hívtam a sürgősségit, ott hűtőfürdőt sjánlottak. 40.5 Cfokos láza volt... 25 perc alatt csökkent 7 tizedet neki.

Valamint, szintén tüdőgyulladása volt, egy délben olyan gyenge volt, hogy ebédkor elaludt étellel a szájában rágás közben.

Úgy kellett felráznom, hogy nyelje le... Szaladtam vele az ügyeletre. Kiderült, hogy a szíve mögött lett tüdőgyulladása, és a háziorvos nem hallotta neki..:(


Sokszor nagyon megijesztett ezekkel.

Mindenből felépült, most 5.5 éves nagylány.

2021. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Pár hetes volt a babám egyik éjjel nagyon sírt, bármit csináltam, kézbe megnyugodott picit, már járkáltam vele egy ideje. Aztán beraktam a magam mellé az ágyba de csak addig amíg elalszik, nem akartam elaludni, nehogy ráfeküdjek és baj legyen. De olyan álmos voltam, és ő se sírt már, hogy elaludtam.

Amikor felébredtem láttam, hogy az arca elött van a kispárnám. Azonnal ledobtam róla a párnát és rázogatni, keltegetni keztem, szerencsére nem volt baj, egyből felébredt. Soha többet nem aludtam el így mellette.

2021. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Félrenyelt keksz miatti fuldoklás, víz konnektorba öntése.
2021. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

7 hónapos korában minden előzmény nélkül (előtte jól evett-ivott, nem volt bágyadt, mosolygott, játszott) egyszer csak felszaladt a láza fél perc alatt normálról 41 fokig, elalélt a karomban és elkezdte rázni a görcs. Mentő, tízen toporogtak a 12 négyzetméteres szobában és órák alatt tudták csak stabilizálni, addig több rohama volt, végül kanüllel a nyakàban lélegeztetve vitte a mentő az intenzívre. Tíz évet öregedtem, meg még annyit, mire 2 hét intenzív után normál osztályra kerülhetett.

Vesemedencegyulladása volt végül, az okozta a lázgörcsöt. Még háromszor megjártuk ezzel a kórházat.

2021. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Kb 2 hónapja megcsúszott és leesett a vizes lépcsőn a teraszról (amit egyébként ő vizezett össze slaggal előtte, többször is rászóltunk, mire abbahagyta, szóval kicsit "karma" volt a dolog). Fejjel érkezett le egy kavicsos részre, azonnal elkezdett dőlni a vér a fejéből, és úgy sírt, ahogy még soha addig. És őszintén szólva még örültem is, amikor elkezdett ordítani, mert a landolását...vagy inkább becsapódását látva azt hittem, hogy "ott marad", tehát hogy elveszíti az eszméletét. Végül az ijedség nagyobb volt, mert ugyan 3 helyen szétnyílt a feje, szerencsére csak az egyik seb volt akkora, hogy összehúzzák egy öltéssel. Meg is röntgenezték, nem volt gond, és már aznap este sem fájt neki. Meg tudtuk őrizni a hidegvérünket a férjemmel egyébként, de nagyon megijedtünk, valahogy rengetegnek tűnt az a vérmennyiség.

5 éves fiú

2021. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!