Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legijesztőbb/legsokk...

Mi volt a legijesztőbb/legsokkolóbb dolog amit átéltél a gyerekeddel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Veletek megesett már, hogy a gyereketek a "szívbajt" hozta rátok valamivel és nagyon megijedtetek? Mi volt az? Betegség? Esés? Rossz elszólás? Panasz? Milyen rossz emléketek van a gyerekkel kapcsolatban?

2021. júl. 30. 13:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer,még kb.1 hónapos korában a mellkasomon aludt,én telefont nyomkodtam. Egyszer úgy éreztem,nem lélegzik. Felemeltem, ko,rongybaba. Kiabáltam rá,kicsit megráztam a testét és pofozgattam,akkor felkelt és ordított.. a védőnő szerint csak mélyen aludt,de én lefőttem és sírtam egy órát magamhoz ölelve. Az apja azóta röhög,hogy már 1 hónaposan " vertem" a gyereket,holott csak aludt..

A másik nemrég volt ,11 hónapos, torokgyulladás,4 napja tartó láz. Este fél 10kor álmában,hanyatt hányt,mint a gejzír.. felrángattam gyorsan,de utána sápadt volt,a szája kb.lila,ernyedt a teste,alig ébreszthető és hideg verejtékes..hívtam az ügyeletet,azt mondták belefér,ha romlik vigyem be..aznap alig aludtam,egy órát legalább rajtam aludt és utána igy figyeltem.

2021. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Ja még egy eszembe jutott. Már javában kúszott,amikor a konyhában a járolapon volt és láttam,valamit fog a kezében és nézegeti ( utàna szokott ugye mindent betömni a szájaba). Odaléptem gyorsan,egy jó 2 cm-es üvegszilànk volt :O

Kb.fél éve tört el utoljara pohár. Számtalan porszívózás és felmosás utàn,a jóég tudja honnan kaparta elő..de jó,hogy nem ette meg..

2021. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár...mikor a fiamnak rota vírusa volt,akkor volt uj ez a vírus.Meg amikor legurult a lépcsőn,meg amikor kórházba vittük mert nem ment le a láza stb.A lányom is okozott egy két szívroma közeli állapotot,de ez van ahol gyerek van.Sok örömet okoznak,de ahogy értük aggodik az ember,az le vesz pár évet az életünkből!
2021. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

két hetes volt és nem kapott azonnal cicit mikor kért :) tudom bagatell dolog

annyira ordított h képtelenség volt megnyugtatni, anyám mondta megpróbálja mert már én is sík ideg voltam

a gyerek annyira üvöltött h nem vett levegőt lila lett és elájult anyum kezébe

na akkor megijedtem

de simán csak újra lélegzett és elaludt vagy 30 percre utána kerek volt a világ és én megtanultam h ha jelez h kaja akkor bizony bárhol vagyunk kaja van :D

2021. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
A szobájában játszott, szóltam neki valamiért de nem válaszolt, azonnal elindultam felé ő meg felém csak mivel nem válaszolt nem hallottam, hogy jön, a szobaajtóban összeütköztünk, ő lepattant és fejjel beleesett az üvegajtóba ami azonnal kitört. Gyerek tiszta üvegszilánk, a kutya is ott toporgott, azonnal egyiket a karjánál másikat a farkánál fogva ahol értem felkaptam, megráztam őket és mint Hulk bevonszoltam mindkettőt a szobába. Azt hittem hirtelen hogy oke, elhárult a veszély most itthagyom őket és megyek feltakarítok de nem, gyerek hajas fejbőre vérzik, megnézem csupa szilánk a haja. Be a kádba, közben a kutyával ordítok hogy maradjon a szobában, zuhanyozom le a gyereket, folyik le a vér patakokban, itt már majdnem elvesztettem, sírtam, ordítottam, gyerek is, amikor betoppant a férjem erre a jelenetre és segített, hát én komolyan utána reszkettem nem tudom meddig, a kislányom nyugtatott már, hogy nyugi anya én jól vagyok nyugodj meg te is… Szerencsére “csak” egy gombostűfejnyi sérülése lett, de hát na, én majd elájultam, nem vagyok egy hidegvérű ember. :D
2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%

A lányom akkor, amikor agyrázkódást kapott és kórházba került.

A fiam pedig akkor, mikor vendégségben voltunk és ő egy házilag készült kis játékházban játszott, valamiért hirtelen felugrott és a kisház tetején lévő fémcsőben szétütötte a fejét, de úgy hogy elkezdett neki nagyon vérezni.

2021. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém "lépett le" a medence ülőkéjéről 6 évesen bele a vízbe. A feje búbjáig ért, ő meg nem tudott úszni, úgyhogy anyja ruhástól ugrott utána.


Mi a medencében voltunk, de hamarabb odaért úgy, mint mi úszva.

2021. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!