Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hogyan oldjátok...

Szülés után hogyan oldjátok meg az "én" időt? -fürdés,hajmosás, edzés?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem lehet letenni azt a gyereket, és csinálni a dolgod? A budira is viszed magaddal?
2021. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk hasfájós a fiunk, lerakva max 20 percet alszik rajtunk is csak 1 órát. Utána üvölt. Szóval énidő az nem nagyon van, de a hajmosás meg ilyenek az alap, azt megoldom, amíg az apja vigyáz rá. Edzeni is felváltva szoktunk. Nekem az is az egészségmegőrzés része. Itthon edzünk. Főzni és háztartást vezetni javarészt férjem szokott most, mert én szinte folyton szoptatok vagy a gyerek hasát bűvölöm, hogy ne szenvedjen.


Ha összefüggően tudna aludni 2-3 órát, a saját ágyában és nem valamelyikünk karján, nekem szinte mindenre lenne időm, amit akarok...

2021. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!