Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett tényleg nincs...

Gyerek mellett tényleg nincs idő hajmosásra meg szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan kommentet lehet olvasni, ahol nők (nem kamuprofillal, hanem rendes, valós profilról) olyanokat írnak, hogy összeteszik a kezüket, hogyha meg tudnak fürdeni, meg hajat tudnak mosni. A szőrtelenítésről nem is beszélve.
2021. nov. 4. 15:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Már látom, elírtam
2021. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
23%
Jolvan hát ettől még nem kell azt sem lepontozni akinek meg arra van igénye. Akkor a lepontozok is ennyi erővel fekete fehéren gondolkoznak, mert szerintetuk aki ezt megteszi annak szobanoveny a kölyke vagy BIZTOS a gyerektől vesszük el az időt. Holott csupán csak arról van szó, hogy én korábban kelek a gyereknel, mert el kell keszulodnom.. uis en nem fogok macinaciban kocosan lődörögni egész nap. Valahogy mindig irigykednek azokra akiknek valamiféle befektetett energia révén előnyük van ahhoz képest aki meg jó magasról szarik bele.
2021. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire zavar hogy lepontoznak, akkor lehet ideje lenne a mentális egészségeddel is foglalkozni a külsőd mellett 😂
2021. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
20%
:) igen igazad van, ez kell nekem. Végre valaki segített megtalálni az utamat. Biztos neked is most hatalmas az örömöd, hogy ezt leirhattad nekem.
2021. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
85%

Engem is lepontoztak, de meg sem nyitom, nemhogy még számoljam, hogy hányan pontoznak le hány perc alatt.


Nem bántásból, de akinek pár piros x eléri a lelkét, ráadasul még számolja is őket, azzal valami tényleg nem oké lelkileg.

2021. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
19%
Engem is lepontoznak,ha azt mondom 2 gyerek mellett sminkelek és csinosan öltözködöm,de én csak jót mosolygok ezen az irigységen. Valaki jól írta,nem itt kell pontozgatni meg irigykedni,lehet menni hajat mosni 😚
2021. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
24%

Szia sincs róla, hogy számolhatnam úgy általánosságban. Sztem az sokkal furabb, vagy az a beteg, hogy feltételezel egyetlen egy cselekedetembol arra, hogy én milyen vagyok. Szerinted, azért mert megnyitottam és megszamoltam, hogy leírjam és kacaghassak az előttem valaszoloval a sok irigy lepontozón, en mentálisan biztosan beteg vagyok. Sérült a lelkem ettől. Ennyiből ezt leszűrted. A lányomnak nincs ilyen élénk kepzeloereje pedig még csak 5 éves.

Megyek aludni. Reggel korán kelek, hogy ki tudjam magam nyalni meloba, mint szarospista a bálba.

2021. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi frusztrált nő van itt. Összevesztek azon, hogy ki hányszor szőrtelenít? 😅😅 Itt, ezen az oldalon ölik egymást a nők, anyák csak, mert az egyiknek nincs ideje főzni míg a másik főz, mos, takarít, ölik egymást, mert az egyik 2 naponta hajat mos és borotválkozik (mert biztos plázapitsa), a másiknak elég hetente egyszer (mert biztos igénytelen). Nem érezzük kicsit gáznak magunkat amúgy? Belerúgni a másikba,kicikizni, kinevetni. Anyák vagyunk bakker nem hárpiák (néha kételkedem benne)
2021. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
10%

Most írok ide először, nyaktól lefelé teljesen csupasz vagyok, heti 3x mosok hajat, fodrászhoz havi 1x járok :)

Ezen kívül heti 2-3x megyek edzőterembe, sőt nyáron még futok is 1-2 órát a barátnőmmel és van két tini lányom. Tényleg nem akarom hergelni a kedélyeket, de van itthon egy apró szauna, oda is be szoktam ülni heti 1x.


Az első 4-5 év volt húzósabb amíg picik voltak, de nem éreztem ördögtől valónak, hogy férjemre rábízzam a gyerekeket. Szerencsére anyósomra is számíthattam, oviból/bölcsiből elhozta őket heti 1-2 nap és este 8-ra mentem értük. Ja és dolgoztam is mellette, alig 1-1 évet voltam velük otthon.

Nekem nem hisztiztek sosem a gyerekek? Dehogynem! Viszont mégis csak visszakerültek a játékok a szekrénybe, ki lett törölve az fürdőkád, meg a ruhák is bekerültek a mosógépbe. A lecke is kész lett, mert a router érzékelte a matekházi eredményét.

Szigorú voltam? Sztem qurvára :D

Szeretnek a gyerekeim? A mai napig idejönnek hozzám bármilyen kérdéssel, pedig az egyik 14 a másik 16 éves.

2021. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!