Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett tényleg nincs...

Gyerek mellett tényleg nincs idő hajmosásra meg szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan kommentet lehet olvasni, ahol nők (nem kamuprofillal, hanem rendes, valós profilról) olyanokat írnak, hogy összeteszik a kezüket, hogyha meg tudnak fürdeni, meg hajat tudnak mosni. A szőrtelenítésről nem is beszélve.
2021. nov. 4. 15:46
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
51%
Aki ezt mondja,annak ennyi az igénye.Nem csak szőrtelenítek,meg hajat mosok,hanem fürdőt is veszek,minden nap sminkelek és szépen öltözködök. Persze az ilyet itt 0-ra pontozzák 😅
2021. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
47%

8-as vagyok.

De például az is csak igény kérdése, hogy ha kilépek az utcára, akkor nem lógós, koszos reklámpólót húzok fel. Mondom ezt úgy, hogy iszonyat sokat bukott mindig a babám, úgy vittem le a 3. emeletről a babakocsiba, hogy még ott is kendő volt a vállamon, mert simán lebukott még addig is 2 órával evés után.

Teszem hozzá, senkit nem ismerek, aki szülés előtt igényes lett volna és utána hirtelen egy szőrös lábú, zsíros hajú szörnyellává változott volna. Az ilyen nők többségében szülés előtt sem fordítanak akkora figyelmet ezekre.

2021. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
46%

Én is minden nap haját mosok. Nagyon ritka ha nem, és ki is vasalom. Én meg a kórházi 3 napban is megmostam a hajam. Total nem érdekel ki mit gondol erről amikor alszik a gyerek, akkor nekem simán belefér.

A lakást is rendben tartom meg úgy általában az életemet is.

2021. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
93%

Mások a prioritások. Ez teljesen olyan, mint amikor sok nő télen egyáltalán nem szőrtelenít.

Magadnak akarj megfelelni, ne másoknak!

Ha valakinek úgy jó, csinálja, más meg esetleg inkább fél órával hamarabb alszik

2021. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a születésétől fogva volt mindenre időm, pedig császárral szültem és extrém nehéz természetű kisbabát kaptunk. A születése előtt is 2 naponta mostam hajat és 2 naponta borotválkoztam és azóta is így teszek.
2021. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg nem mindenki élete egy habostorta kedves utolsó, és attól, hogy te csodálatos voltál, más élete lehet szar. Szerintem csak szerencséd volt. Mondjuk hajat akármikor lehet mosni, de személyiséget fejleszteni más tészta. Aki ilyen rosszindulatú és ítélkező, az nagyobb bajban van. Ezt nem viszi le a szappan.
2021. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
67%
Nekem mindig van/volt, de a férjem ha hazaér 6kor 2-3 órát ő van a gyerekkel, meg hétvégén is sokat. Mikor kicsi volt ha aludt csinaltam.
2021. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
74%

#16


Hagyjad mar, ő a tipikus childfree, aki minden hasonló kérdéshez odakamuzik valamit, ami épp megfordul a fejében, és semmi köze nincs a valósághoz. Például hogy szülés után 2 órával már edzett 😂😂😂 90 kilós súlyokkal 😂😂😂

Beteg szegény...

2021. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
32%

Semmi rosszindulat és ítélkezés nem volt a hozzászólásomban, ellenben a tiédben és a kedves 18-as hozzászólóéban igen.

Nem kell nekem hinni, attól én még tudom, hogy amit leírtam igaz. Ti vagytok a betegek, nyomjátok csak a pirosat, ha ettől nektek jobb lesz. Attól mert nektek nincs igényetek a hajmosásra meg a szőrtelenítésre nyilvánvalóan kamuzok. Ti 0-24-ig bele vagytok bújva a gyerekbe?

2021. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
69%
Miből gondolod, hogy nekem nincs igényem erre? Abból, hogy te le vagy pontozva?
2021. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!