Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jut időtök epilátorral szőrtel...

Jut időtök epilátorral szőrteleníteni gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Én lassan feladom..... 14 éve epilátorral szőrtelenítek, az egyetlen bajom vele, hogy picit időigényes (borotva, krém kizárva, sajnos annyi pénzem nincs hogy kozmetikushoz járjak).

Kislányom mellett alig jut időm "ilyenekre" és sajnos akkor nem tudom csinálni mikor alszik, mindig felébred rá (pici a lakásunk és az ő szobáján ajtó sincs). Lassan megérkezik közénk a kistesó, azt hiszem még kevesebb időm lesz. Jó tudom, nem egy hatalmas probléma ez, de tényleg fejtörést okoz....utálok szőrös lenni!!!!!!!! Ti hogy oldjátok meg???????


2011. márc. 3. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

fürdőszobában nem tudod csinálni?

addig tegyél be neki mesét,vagy játszon vele az apukája.

2011. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Ismerős a helyzet.

Gyanta: nem vagyok időmilliomos

Epilátor: lásd gyanta

Borotva: marad ez, van, hogy a hónalj, láb, intim területek három napot vesznek igénybe, ergo örök borotválás az életem :)

2011. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:)


Sajnos a fürdőnk elég pici (pici lakás = pici fürdő) semmi természetes fény. Igen, tudom, nem vagyok egyszerű eset, de ha nem természetes fénynél csinálom, fele ott marad. (1 évesemet nem köti le a mese, már próbáltam...)

Borotva....félek tőle...jó, mert epilátorral olyan kis puha szőrszálak nőnek vissza, és nem gáz, ha kések a szőrtelenítéssel. De a borotvától süni lesz az ember, nem????

2011. márc. 3. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:

És ha adnál neki is valami brümmögőt?

Persze, hogy szúr egy kicsit, de epilátorra nincs se energiám, se idegem... Én, a süni :)

2011. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vigyél be egy jó kis lámpát a fürdőbe. Valami jó fényű olvasólámpa, ilyesmi. + a normál világítás! Tuti jól fogsz látni és addig bízd a gyereket az apukára. Én is így csinálom, és várom a 2. babát én is. Nem borotválhatok, nem használhatok krémet, mert rettenetesen ekcémás vagyok, folyton véresre van vakarva a lábszáram :( Kozmetikushoz el se tudnék menni, mert nincs nagyszülő se a környéken, nincs kire hagynom napközben a fiam, meg lehet, hogy azt se bírná a bőröm.
2011. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!!!! Igen, valami erősebb fény sokat lendítene a helyzeten!


És bocsánat, senkit nem akartam megbántani a sünizéssel :)

2011. márc. 3. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Icipici fürdőnk van (panel), én ott szoktam szőrözni, én se látok túl sokat, de már megszoktam, hogy ott marad egy része. A lányom ott van velem, adok neki is a kezébe egy ilyen kis kézi elemes leszőrözőt (nem éles), ő is szőrtelenít. Én a kád szélére pakolom fel a lábamat, ő meg egy kis zsámolyra.

Szóval mi együtt nyomjuk ezt a bulit, próbáld ki te is :)

2011. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, segíteni nem tudok. Maximum annyit tudok javasolni, hogy néha küld el apával sétálni.

Egyébként jót mosolyogtam a kérdéseden. Két éves a fiam, bölcsibe jár, én meg még szabin, így ma(!) végre én is tudtam epilálni. Az elmúlt két évben viszont gyakran panaszkodtam apának, hogy olyan vagyok mint Csubakka. Pedig ő rótta a köröket hétvégente rendületlenül a kicsivel. De általában volt fontosabb teendőm.

2011. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sünivel szerintem nem voltál bántó, ez a helyzet, bár nálunk inkább a Jetizés megy :)

És igen, apával el lehet küldeni a gyerkőcöt, csak (magamból indulok ki) tényleg minden fontosabb, mint a szőrtelenítés. Pedig a házasság szempontjából nem mindegy, hogy ember lánya hogyan áll szőrileg (én pl. képes vagyok akció előtt elszaladni borotválkozni, mert szőrösen egyszerűen nem megy).

2011. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!