Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett tényleg nincs...

Gyerek mellett tényleg nincs idő hajmosásra meg szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan kommentet lehet olvasni, ahol nők (nem kamuprofillal, hanem rendes, valós profilról) olyanokat írnak, hogy összeteszik a kezüket, hogyha meg tudnak fürdeni, meg hajat tudnak mosni. A szőrtelenítésről nem is beszélve.
2021. nov. 4. 15:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
47%

Nyugi,itt mindenki le van pontozva aki hajat mos, jesszus aki erre nem képes,az amúgy mit csinál? Ez nem csodálatosság kérdése,10 perc...aki ezt a hsz-t írta,abban semmi rosszindulat nem volt,a lepontózókkal ellentétben,akiknek láthatólag ez fáj!

Amúgy meg én is kimostam szülés után 2 nappal a hajam,mert képes voltam rá,akkor meg miért ne?

2021. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
36%
Nekem mindig van , nagyon függ az adott helyzettől
2021. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezt legtöbben csak úgy mondják. Mint amikor azt mondod, hogy fing.ni sincs időd. Nyilván van. Költői túlzás.

Elég sok babás barátnőm van de mindegyik tiszta és egyik se volt nyáron szőrös, télen meg szerintem sokan ritkábban foglalkoznak ilyesmivel.

Én magam meg kifejezetten kényes vagyok erre. Nem mondom, van hogy nincs kedvem hajat mosni és inkább osszefogom, de ennek köze nincs a gyerekhez. Csak simán lusta vagyok.

2021. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
51%
2 fiam van, mindig volt időm, pedig hosszú hajam van, ki is vasaltam vagy sütöm. Ha nem más, az apukájuk átvette őket. Sokan azért játsszák a mártírt.
2021. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
18%
El ne hidd. Ezzel magyarázzák a saját igénytelenségüket. Van egy "insta mama", van egy 2 éves kisfia, aki éjszaka alszik, mellé most egy hasfájós újszülött kislánya is. Segítsége nincs, a férje maximum néha-néha tudja 1-2 órára elvinni a kisfiút. Na most ez a nő 10/10-es mindig! Soha nincs lenőve a körmend (viszi a kislányt a körmöshöz, a kisfiát is vitte), ugyanígy nincs soha lenőve a haja (pedig szőkítve van), oda is viszi, otthon is mindig csinos ruhában van és minden nap sminkel. Írta, hogy nem könnyű, de neki ez alap elvárás magával szemben, nem is bírná ki, ha a férje igénytelenül látná. Terhessége utolsó napjáig edzett, sosem eszik igénytelen módra. Nekem még nincs gyerekem, de ő a példaképem.
2021. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
8%
* aki éjszaka alig alszik
2021. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
29%
Tényleg azért pontoztatok le mert nem vagyok egy igénytelen szoroslabu zsiroshaju osasszony? Akkor hajrá! Menő
2021. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
40%
Engedd el, utolsó, itt majdnem mindenki le van pontozva, aki heti 2x képes megmosni a haját és megborotválkozni néha... Gondolom van itt valami ősanya, aki el se mozdul a gyerek mellől, ha alszik is áhítattal hallgatja a szuszogását, és mindenkit rossz anyának gondol amiatt, ha néha magára is időt fordít.
2021. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem azért pontoztak le, mert fekete-fehéren gondolkodok.

Attól, mert valaki nem most naponta hajat meg nem megy hetente körmöshöz, az nem azt jelenti hogy egy putris igénytelen felmosórongy...

6s voltam

2021. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
Hé a 6os én vagyok 30as, nem te 🤣🤣🤣
2021. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!