Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a párom...

Mit tegyek, hogyha a párom azóta nem kíván, amióta terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem az ezzel a legnagyobb problémám, egyrészt mióta terhes vagyok, nagyon kívánom, másrészt rohadtul megalazó, hogy ő engem nem. Már 1000x átbeszéltük, hogy a gyereknek nem lesz semmi baja.
2021. aug. 12. 18:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
37%

30

Mondjuk őt kéne kérdezned erről, nem minket. Másrészről igen, terhesség után is eltelhet pár hónap az első szexig, ha úgy alakul.

Durva, mikor emberek ennyire függnek amúgy a szextől. Csak ezért vagy vele, ezért ő a férjed? Ha nem, akkor tanúsíthatnál egy kis kompromisszum készséget. Max nem lesz több gyereketek.

Ha meg igen, és ennyi tart mellette...

2021. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
69%

Nekem több ismerősömnél is előfordult ilyen no-szex zóna időszak terhesség előtt, után, és mindannyian kibírták. Annyit mondott pl egyik barátnőm is, hogy hát igen, kellett idő mire a szexuális életük helyrejött, de tudja, hogy van, hogy ez ezzel jár, és múlandó dolog.

Van aki tudja higgadtan kezelni a dolgokat, valaki meg gyakorizik. :) Vegyél már egy dildót, és vedd rá a férjedet egy kis játékra. Ne itt hisztikézz.

2021. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatnak a része a szex. De nyilván, aki kimeri ezt mondani, és nem egy prűd pi, az már szexfüggő, meg csak azért van a párjával, mert szereti a szexet. Ez a "max nem lesz több gyereketek" meg undorító!
2021. aug. 13. 23:25
 34/39 anonim ***** válasza:
54%
Nekem kell igenis a szex, az is a kapcsolat része, van benne romantika, törődés, vágy.A kötődés egy formája és itt nem kényszerből nincs szex, itt beteges viszolygasrol van szó... nekem sem esne jól ha elutasítanának, csúnyának érezném magam.
2021. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Arra még mindig nem válaszoltál, kedves kérdező, hogy csak szex nincs, vagy bármi más (petting, ilyesmi) sincs?

Pedig számít szerintem... ha csak szexelni nem akar, akkor simán lehet, hogy a tudat az oka, hogy ott van benned a gyerek. Ha meg mást sem (pl abból sem kér, hogy te valami módon kielégítsd...?), akkor lehet hogy több van ennél.

2021. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
60%

Tudom hogy resze a szex, az emberek nagy reszenek szuksege van ra, de szerinted en vagyok a prűd pitsa, csak mert megertem a ferjedet? En, aki meg csak a felesege sem vagyok?

En is szeretem a szexet, de ha nem megy, akkor nem megy. Tudom mirol beszelek, nekem is van ferjem, nekunk is voltak semmi szex idoszakaink, mert nem ment, megsem estunk hasra.

Mert fel tudom fogni, hogy atmeneti idoszak, meg van az oka.

De ez egy vicc kategoria. Kb mintha egy ferfi irta volna ki, aki esztelen vadallatta valtozik, ha nincs szex.

Beloled is az lesz?

2021. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
58%

"mintha egy ferfi irta volna ki, aki esztelen vadallatta valtozik, ha nincs szex."

Durva vagy, és a kérdező nem szexmániásként tette fel a kérdést.

2021. aug. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A férfiaknak is megváltozik a hormonhátartásuk, ha apák lesznek. Sokan már a terhesség elején sem kívánják a szexet, sőt, néha után 1-1,5 évig csak nagyon ritkán vágynak rá szülés után is. Egyszerűen csökken a libidójuk, beindulnak más hormonok, illetve egy pszichológiai és neurológiai gát van néhányuk fejében.


Viszont a behatolás nélküli szex kérdésére még mindig nem válaszoltál. Vagy esetleg az anál? Ha csak annyi a gond nála, hogy nem akarja oda dugni, ahol a gyereke fejlődik akkor tényleg vannak más megoldások.


Keressetek fel egy szexuálpszichológust, ha még nem tettétek. Talán ő tudna még kicsit segíteni

2021. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ereggy másvalakihe
2021. aug. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!