Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a párom...

Mit tegyek, hogyha a párom azóta nem kíván, amióta terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem az ezzel a legnagyobb problémám, egyrészt mióta terhes vagyok, nagyon kívánom, másrészt rohadtul megalazó, hogy ő engem nem. Már 1000x átbeszéltük, hogy a gyereknek nem lesz semmi baja.
2021. aug. 12. 18:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
Szexuálpszichológust ajánlok. Az ilyen eseteknél sokat segít és egyáltalán nem kínos, mert a pszichológus durvább dolgokat is hallott. Nekünk bevált.
2021. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Nem téged nem kíván, hanem azt érezheti, hogy ti már hárman vagytok az ágyban és úgy nehéz elengednie magát. A férjem is mondott iylesmit. Minden helyreáll majd a szülés és felgyógyulás után.
2021. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ugyanez van. Férjem kerek perec megmondta, hogy nem akarja oda betenni, ahol a gyereke van.

Semmi gond. Amióta látszik a hasam, már én se bírom elképzelni.

Majd szülés után megoldódik.

2021. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
35%
A ferjednek is baromi kellemetlen lehet, hogy nem akarja, de te erolteted. Az en ferjem sem akart engem, amig terhes voltam, de nem rinyaltam erte gyakorin. Kibirod, felnott ember vagy. Ha veszelyeztetett terhes lennel, akkor meg nem is szabadna szexelnetek. Akkor mi lenne?
2021. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
Maszturbálj...😬
2021. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi ilyet olvasni. Aztán majd szülés után sem kíván, megromlik a kapcsolatotok, válás. Legtöbbször ez a forgatókönyv, és mindig így kezdődik.
2021. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak rosszabb, ha erőlteted. Neki is, hogy ezzel "zaklatod", és neked is, mert mindig elutasít. Fogadd el, nem téged nem kíván, hanem a baba miatt nem szeretne szexelni. Szakembert én is ajánlanék, jót tenne mindkettőtöknek feldolgozni a helyzetet.
2021. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a férjem a 35.héten mondta, hogy ő mostmár nem szeretné, amíg meg nem születik a baba. Mondtam neki, hogy gondolja át mert gyermekággyal számolva az ideális esetben 11hét. Azt mondta biztos benne, elfogadtam. Mióta megszületett a gyerek minden helyreállt
2021. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
16%
Ja, és a szülés+6 hétig szépen kibirja a pasid, persze, tuti mást dug.
2021. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
59%

Már miért normális hogy itt minden férj egy idióta? Az enyém képes volt felfogni, hogy a gyerek a nyákdugón, méhen meg miegymáson keresztül semmit nem érzékel. A feleségnek akkor ne legyenek igényei mert normális hogy minden férfi ( az itt válaszolok pasijai) idióták?

Szexuálpszichológus el tudja jól magyarázni és a férjed is kiengedi a gőzt.

2021. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!