Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a párom...

Mit tegyek, hogyha a párom azóta nem kíván, amióta terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem az ezzel a legnagyobb problémám, egyrészt mióta terhes vagyok, nagyon kívánom, másrészt rohadtul megalazó, hogy ő engem nem. Már 1000x átbeszéltük, hogy a gyereknek nem lesz semmi baja.
2021. aug. 12. 18:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%
#9 nem minden férfi egy állat ösztönlèny, de ugye mindenki magából meg a retyerutyájából indul ki.
2021. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
73%
A párkapcsolat szexből is áll. Nem kell mindent elfogadni szerelemből, főleg ha tehet is érte valamit, ez esetben pszichológus nem árt, aki még ezt nem akarja ő dolga. Mi megléptuk és jót tett a szexuális életünknek.
2021. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

De én csak 8 hetes vagyok. Hasam sincs.

Ha engem kívánna, de a gyerek miatt nem akarná, akkor felállna rám. De nem.

Rphadt megalázó, hogy így van, és rettemtően elmegy az önbizalmam.


A veszélyeztetett terhességet nem kell idevenni, amikor nem vagyok az, és nem ugyanaz a helyzet.

2021. aug. 12. 20:50
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
És ha nincs behatolás, csak petting? Attól is viszolyog?
2021. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
88%

Huh, nehéz helyzet


Pocak növekedeskor még érthető is, a végén már nekünk is fura volt és csak pettingeltünk inkább + neki orál.


8 hetesen igazából még szinte baba sincs.


Őszinte leszek, én nem tudom hogyan bírtam volna 9 hónapig +6 hét.

Ráadásul sztem ha sok idő kimarad, akkor baromi nehéz visszahozni a dolgokat.

Valamilyen köztes megoldást kellene találni, hogy megmaradjon a testiség: petting, orál, közös maszturbació...

2021. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
De semmit nem akar, vagy csak a klasszikus, behatolással járó szexet nem? Kézimunka, orál, ilyesmit sem?
2021. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
28%
Semmit, majd elmúlik
2021. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk férjem a 4.hónapban húzta be a kéziféket.

5 hónapig a terhességmiatt nem volt semmi, utána meg 3 hónapig véreztem szó szerint.

Szóval 8 hónapig semmi de semmi nem volt az ég világon. Én nem is kívántam, férjem megoldotta magának.

Nem, nem csalt meg.

Nem mindenki ösztönlény.

A kapcsolatunk sem ment zátonyra, onnan folytattuk a szexet, ahonnan abbahagytuk...

2021. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
65%
Ez a "baja lesz a gyereknek" jó kifogás. Nem kíván már, megszűntél létezni annak a nőnek aki eddig voltàl.
2021. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
83%
Hát aki szerint egy nő már nem az aki volt mert növekszik benne egy gyerek, az igen csak gyenge értelmi képességű lehet. De az ilyen minek csinál gyereket? Ja várj, nyilvàn előregondolkodás ennyi ésszel már nem megy.
2021. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!