Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a párom...

Mit tegyek, hogyha a párom azóta nem kíván, amióta terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem az ezzel a legnagyobb problémám, egyrészt mióta terhes vagyok, nagyon kívánom, másrészt rohadtul megalazó, hogy ő engem nem. Már 1000x átbeszéltük, hogy a gyereknek nem lesz semmi baja.
2021. aug. 12. 18:55
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
48%

Jajj hagyjuk mar ezt. Igen, nem kivan, mert tudja, hogy benned van a gyerek, akkor is, ha borso nagysagú. Ez agyi gát, nem tudja csettintésre megszüntetni. En pl felek a pokoktol, es szerintem itt mindekinek van valami fobiaja. Na nekem aztan mondhatod hogy nem bant, nem fogom megsimogatni.

Ha a ferjed agyaban az van, hogy ez igy nem, akkor nem is fog neki felallni. De ettol meg tarthat szepnek, gyonyorunek.

Sokan azt hiszik itt a nők, hogy a ferfinak csak ugy fel all es jol van az. Hat krvara nem. A ferfiak sem gepek. Ha neki most nem megy, akkor nem megy. Szerintem neked kene azzal valamit kezdened, hogy ezt megalazonak erzed.

Ez minden kapcsolatban mas. Szerintem a terhes ismeroseim fele fele aranyban oszlottak el igy. Egyesek meg 7-8 honapos terhesen is szexeltek, masok meg igy voltak vele mint kb a kerdezoek, es akkor igen, honapokig nem volt szex, de szinte minden esetben a gyerek utan egy idovel vissza allt minden a regi kerekvagasba.

De az, hogy ebbol ilyen lelkiismereti problemat kell kihozni, az nekem baromira nem ertheto. Koran van meg a hisztihez, hatra van meg 8 honap.

Vegyel egy dildot akkor amazonrol, vagy egy csiklora valo cuccot, aztan hatha kedvet kap a ferjed egy kis jatekhoz, amihez nem az ové kell.

2021. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
73%

Azért érdekesek itt az egyes válaszok.

Ha az lenne a kérdés,hogy a nő X hónappal a szülés után gatsebbel egyáltalán nem kívánja a szexet, itt oldalakon keresztül lenne savazva, hogy márpedig a férfinek szükségletei vannak és tegye meg házastársi kötelességét, akkor is ha fáj.(gondolom a férjed is így lesz)

Azért lássuk már be,hogy a behatoláson kívül számtalan eszköze lenne a ferjednek,hogy segítsen rajtad, akkor is ha ő nem kívánja.

Sajna tényleg magadnak kell majd megoldanod, de sokat elmond a férjedről.

2021. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

#22 volt olyan kérdés, és benézted mert 1-2 ember kapta szét a nőt, azok is gyanítom gyerektelen troll pasik...

Értelmes ember felfogja hogy szexelni senkinek nem "kell" egy normális kapcsolatban.

Házastársi kötelezettség?🤣🤣 te melyik században élsz?

2021. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
82%

23

Nem pont erről van szó, amit 22-es írt.


Írom másképp.

Terhes anyuka idejön, hogy márpedig ő nem akar szexelni, mivel terhes, és nem kívánja. A férje azonban minduntalan nyűglődik, hogy neki KELL a szex, és ha a feleség nem is akarja, vagyis a kérdező, akkor is belenyugszik, mert hát a férje annyira akarja.

Garantálom neked, hogy a válaszadók SZÁZ százaléka azt írná, hogy micsoda tapló pö*c ez a férj, aki ilyenre kényszeríti a feleségét, és lelki terrorizálja. Sőt, azt is garantálom, hogy rögtön jönnének a "válj el" felkiáltással.

2021. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
92%

Az első terhesség alatt nem szexeltünk. Eleinte azért nem, mert szó szerint a nap minden pillanatában vagy okádtam, vagy a közelében jártam. Nem, orál sem volt, a fogkefétől is öklendeztem, nemhogy mást tegyek a számba. Mire ez elmúlt 4 hónapos terhes voltam, már volt hasam, ami mindkettőnket zavart. Próbáltunk szexelni, de nem ment. Megbeszéltük, elengedtük.

Szülés után elég nehéz volt ennyi kihagyás után visszaállni, gyakorlatilag leszoktunk a szexről, elment bő fél év azzal, hogy tudatosan igyekeztünk csinálni, mert azért mégis kéne. Evés közben amúgy megjött az étvágy, csak nekiállni nem volt ingerencia. Aztán szépen helyreállt a libidó is.

A második gyereknél csak 3 hétig voltam ilyen extrém szarul, utána már szexelgettünk azért, és mivel nem az volt, hogy utoljára még lapos voltam, aztán most egyszercsak ott volt a pocak, hanem folyamatosan volt szex, miközben nőtt, nem zavart be. 35-36. hétig végig szexeltünk.

Szóval nem feltétlenül a világvége, ha a terhesség kimarad, vissza lehet ebből az állapotból is jönni. És nem is minden pasi egy ősember, hogy nem bír magával, és rögtön keres másik pinát.

2021. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
61%

#25

Ez mind szép és igaz, csak rossz példa, mert itt pont a nő szexelne, és a férfi nem. Pedig valószínűleg ő (mármint a férj) nincs rosszul, nem hány, nem öklendezik, és nem szarakodnak vele a hormonok, hogy lemenjen a libidója nullára. Én megértem, hogy esetleg nem akar behatolni, mert "ott a gyerek", és ez neki egy agyi gát. De hogy semmi mást sem akar, az minimum furcsa.

2021. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
35%

"ő (mármint a férj) nincs rosszul, nem hány, nem öklendezik, és nem szarakodnak vele a hormonok, hogy lemenjen a libidója nullára"


Na ez aztán a női megértés. :D A nő lehet rosszul, de hogy egy férfival ez előforduljon? Neki minimum 0/24 álló fas*zal kellene rohangálni a lakásban, mint minden jó férfinak a világon. Nem fordulhat elő semmi olyan mentális gát, amitől csak ne állna fel neki, ugye?

Mert hogy a férfi már lát egy szép nőt szerintetek, és akkor már emelkedik az árbóc. :D

Fuh, sajnálom a férjeiteket. EQ nullák.

2021. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
57%

#27

Ne forgasd ki a szavaimat.

De, nyilván vele is előfordulhat, hogy épp nincs jól, vagy nincs olyan hangulatban, vagy épp nem akar bármi oknál fogva szexelni, a férfiak sem állatok vagy gépek. Arra céloztam, hogy terhességből adódóan nincsenek ilyen gondjai, mert...lássuk csak, asszem azért, mert nem ő terhes. És nem, nem kell "0/24 álló fas*zal rohangálnia a lakásban" sem, de ez egy 8 hetes terhesség, nem is látszik még, számomra furcsa, hogy semmit nem akar. Nem csak szexelni, nem csak behatolni, hanem semmit. Bár erre igazából nem kaptunk választ (még), hogy semmi más sem történik-e.

2021. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Szerintem a közös no-szexxel nincs gond és azsexszel is ha mindkét esetben közösen döntenek így. Viszont ebben az esetben meg sem próbálja a férj csak szimplát nemet int a feleség igényének és ilyen hamar nem szexelni, hát én is kiborulnék, mert nem az uccsó egy hónapról van szó hanem 9 hónapról, plusz nincs rosszullét, nem veszélyeztetett a kismama és a férj még csak meg sem próbálja.

Vagy tévképzetei vannak arról miként működik a terhesség vagy úgy érzi egy terhes nőt nem tud megdugni, mert ő most már anya és nem nő vagy szimplán már a gyerek tudatától lekókad a micsodája. Minden verzió esetén elkélne egy pszichológus vagy párterápia.

2021. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
De ha már most sincs szex, akkor szülés után meg azért nem lesz, mert ott jött ki a gyerek? (Feltéve ha minden oké lesz és nem lesz császár. De ha császár lesz, akkor meg azért nem lesz semmi, mert ott a császárheg?)
2021. aug. 13. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!