Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan, aki a hosszú...

Létezik olyan, aki a hosszú ideje tartó kialvatlanságba betegedett bele?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy vannak e olyan anyukák, akik annyira kimerültek attól, hogy nem tudták sose kipihenni magukat, hogy végül az egészségük ment rá? Hogy tudja valaki az anyaságot bírni 2-3 vagy akár több gyermek mellett? Mikor jön el az az idő hogy az anyuka is végre pihenhet aludhat sokáig? Illetve előfordulhat ugye, hogy az anyuka is megbetegszik, bármi történhet vele. Ilyenkor ha egyedül van otthon a gyerekeivel hogyan tudja ellátni őket?
2021. máj. 19. 14:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Olvasd el az utolsó bekezdésedet, és gondold végig, hogy vajon tényleg azt sugallja e, amit a huszadik kommentedben írtál. Segítek, nem, az kő keményen megmondja és vádolja azokat, aki belegebed, mert ő tehet róla. Ezt hívják mom shamingnek, és csúnya szokás. Bár tény, hognitt a gyiken ennek óriási hagyománya van, tulajdonképpen erről szól az egész témakör...
2021. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
38%
Leírtam, hogy én így voltam vele, nem a partvonalról köpködtem másokat. Arról nem én tehetek, hogy te magadra vetted, és felhúztad az orrodat. Bár nem is igazán értem, hogy miért, mikor állításod szerint te nem is az vagy, aki sajnálja emiatt magát, ergo nem rólad szólt a komment.
2021. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%
Mindegy, nem érted, nem baj.
2021. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem idegosszeroppanast lehet kapni siman. En is hallucinaltam mar,mikor vegre elaludt,akkor is siro hangokat hallottam. Volt hogy sirva foztem le a kavet,3:45 kor. Nalunk mmr oltas ota 3-4 kozott kel a gyerek,....ulok vele a nappaliban ,tv t nezek,jobb hijjan.persze visszaalszik 7-9 kozott,de en nappal nem tudok elaludni. Igy viszem vegig a napot,mintha mindennap disznovagashoz kelnek a sotetbe. Kiborito....
2021. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
92%

Igen sajnos :( !

A rosszabb időszakok nálam is tudnak migrént előhozni. Sokkal türelmesebb és energikusabb lennék ha már nagyobb lenne és kevesebbszer ébredne éjszaka. Ha több időm lenne mozogni a gerincem is jobb állapotban lenne. Persze a kisbabás időszaknak is megvannak a maga boldog pillanatai, de valahol várom is a bűvös 2-3 éves kort! És hát persze, jó ha van segítség, de valljuk be hogy erre az utóbbi járványos időszakban elég kevés lehetőség volt,sokan nem mertünk kockáztatni,nehezebb lett szülőnek lenni. Én azt is gondolom hogy sok szülő megérezte a határait és a mostani babák közül sokan maradnak majd egykék.

Viszont fontos nagyon hogy a szülők is idővel jussanak plusz alváshoz, feltöltődéshez,mozgáshoz és mentálisan is kell nagy ritkán énidő, nehéz a szülőknek mindig "egymást helyettesíteni" ha nincs külső segítség, szóval nagyon átérzem ezt a részét is. Kitartást!

2021. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
95%
Lassan én is a kiborulás határán vagyok, egyedül nevelem a kislányom, heti kb. 2-3 óra segítségem van. Szoptatom még mindig, 1,5 éve nem aludtam 3óránál többet egyhuzamban. Úgy kb az első fél év volt borzasztó, akkor állva többször majdnem elaludtam, utána szépen lassan megszoktam hogy nappal is 1 óra alvás belefér, akkor alszom amikor épp lehet, mindegy mikor. Ha épp nem lehet, és az ájulás szélén vagyok, kimegyünk sétálni, a levegő segít. Ekcémás lettem, be van vérezve folyamatosan a szemem, megvastagodott 2 helyen a szaruhártyám, folyton fáj valamim, extra száraz lett a bőröm és a hajam, holott soha semmi bajom nem volt. De nem panaszkodom, minden nappal egyre könnyebb.
2021. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!