Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a saját dühroham...

Hogy kezeljem a saját dührohamom? 7 hónapos babával. Ne ítéljetek el, kérlek!

Figyelt kérdés

4 hónapos korába elromlott az alvása. Addig egyszer, max kétszer ébredt.. Most meg Óránként, 2-3 óranként kel. Én meg lassan megbolondulok. Dührohamok, sírás, csapkodás stb. Nem akarom, hogy ezeket hallja a babám. De mikor mar egy órája altatom vissza nem birom, elpukkan valami. Természetesen azután jön a szégyenerzet stb.

Lehet ez még szülés utani depresszió?

Volt korabban is sok siras, alkalmatlanság érzés, de ezek a dührohamok a nem alvassal jöttek elő.

Magamra se ismerek, korabban sose tudtam volna ilyet csinálni. Most meg...

Szaranyavagyok


2021. ápr. 25. 22:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is voltak dührohamaim mikor egész éjjel fent volt.

Elmúlt magától.

2021. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

#13: igen, becsicskulok, biztos ezt gondolja az éjszaka közepén, hogy csicskáztatom már egy kicsit anyat, olyan jó buli...

#14: passz, zaj biztos nem. Szerintem normálisan alszik napkozben, egyet délelőtt kb 2 óra, egyet 3 körül az kb 1-1,5 óra.

#17, 19: de van apja, segít is ahogy tud, de cicit még nem növesztett, de megtenné értünk, ha tudná.

#20: együtt alszunk, ugyan úgy ébred.

#25: magnézium megy, stress b komplexet es citromfüvet most kezdtem.

Próbálok mindent, egyutt aludni, kulon, mert lehet en zavarom fel. Szerintem jo a napirendunk, ha tudsz ezzel kapcsolatban jó tanácsot privatba szivesen fogadom!

2021. ápr. 26. 22:40
 33/34 A kérdező kommentje:

#28: igen, nekem kell elengedni..

#30: siras nélkül tanult meg egyedül elaludni? Vagy hogy sikerult?

#31: köszönöm köszönöm! A végét nagyon jó volt olvasni, jó löket!

#32: remélem nekem is elmúlik hamar. Próbálom kontrollalni, de nehéz.

2021. ápr. 26. 22:44
 34/34 anonim ***** válasza:
62%

30as vagyok, igen sírás nélkül. Az esti rutint az elejétől szigorúan tartjuk, így már tudja O is, mikor kell nagyot aludni. Az esti fürdetés előtt próbálom játékkal ébren tartani, min. 40 percet. Aztán fürdés, pizsi, evés, büfi, ilyenkor apa jól kiszellőztet a szobájában (amúgy 22 fok van nála). Ha ez meg van, csak leteszem a kiságyba a kellékekkel (cumi, nyuszi, fehér zaj), és a cumizásba bealszik. Csak akkor van hiszti, ha a cumi kiesik. Éjszakai etetés után pedig ugyanígy.

Ezt egyébként az előzte meg, hogy ringatással aludt el fehér zajra, de már nagyon nehéz volt a kezemnek (olykor egy órát is kellett ringatnom az éjszaka közepén), és persze folyton megébredt, mikor letettem.

Az elején iszonyat nehéz volt vele amúgy, rengeteget sírt pocakfájás miatt, nappal csak kézben aludt, vagy kendőben, azon meg az adamo hinta segített.

2021. ápr. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!