Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogy mossa a babaruhakat?

Ki hogy mossa a babaruhakat?

Figyelt kérdés
Jol gondolom, hogy ezt a sok patentos rugit, body-t, babarucit osszepatentolva kell mosni, hogy kimeljuk a dobot? Mos valaki esetleg moso zsakban dolgokat? En egyelore kulon gyujtom es mosom is a babaruhakat, kulon Frosch baby gellel, oblito nelkul. Nagyon erzekeny boru a picikem,ekcemara hajlamos is. Vetttunk nemreg szaritogepet,igy en mar nem gondoltam vasalni a ruhait, bar a gyerekorvos javasolta a kenyes bore miatt. Mit gondoltok? Nalatok hogy megy?
2021. ápr. 1. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem patentoltam össze a ruháit, így jobban átmosódik. Mosózsákba pedig a tépőzáras homlikat raktam, hogy ne tegyék tönkre a többit. Babáknak való öblítőt használtam.
2021. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Én együtt mosom a miénkkel és nem szoktam összepatentolni. Természetesen a férjem koszos, poros ruháit külön mosom ahogyan a konyharuhákat és a türcsiket is. Ugyanazzal a mosószerrel és öblítővel. Szerencsére bírja a gyerek bőre.
2021. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

A tépőzárasakat mosom zsákban, a patentosokat nem patentolom össze, a dobnak nem lesz tőle baja.

Nekem is érzékeny bőrű a fiam, én Lovelat használok, öblítőt is.

A fehéreket beáztatom mosás előtt, vanish szappannal szoktam átdörzsölni, szépen kiszedi a foltokat, alaposan kioblitem vízzel aztán megy a mosógépbe.

Én vasalni nem szoktam, szárítógép elég.

2021. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Én a saját ruháinkhoz sem használok vegyszereket, úgyhogy együtt mossuk a baba cuccait a miénkkel, kb. 3 hónapos korig tervezek vasalni, utána már nem.
2021. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Eddig en sem patentoltam ossze, gondoltam jobban atmossa ugy,de most vettunk egy Bosch mosogepet es azt irja, hogy osszekapcsolva kell mosni mindent. A farmereket pedig kiforditva. Nem tudom, csak vigyazni akarok a mosogepre,fogalmam sincs hogy kell helyesen mosni a sok patentos cuccot :D Es vasalni vasaltok?
2021. ápr. 1. 10:01
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem patentolok és együtt mosom a mi ruháinkkal első perctől (nem koszosak). Szárítógépem van, így nem vásárlók.
2021. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Vasalok, bocsánat, átírta a telefon.
2021. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én szenzitív mosószert,öblítőt használok és külön mosom a babaruhákat a mienktől. A tépőzárast zsákba mosom,viszont nem vasalok.
2021. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Együtt mosom a miénkkel, nem patentolok, nem használok zsákot, ellenben színfogót igen. Szárítógépünk van, de ha nem lenne se vasaltam volna.
2021. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Mindent patentolok, gombolok, cipzárazok es kifordítva mosok. Így tanultam édesanyámtól és nem mellesleg a mosógép és szárítógép használatija is így javasolja.

Öblítőt nem használok, duplán öblítek.

2021. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!