Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mostátok ki a babaruhákat?

Mikor mostátok ki a babaruhákat?

Figyelt kérdés

Mennyivel a kicsi számított születése előtt?

Mi kaptunk használtakat és vki azt mondja mossam ki most aztan meg február végén. Ennek lenne egyáltalán értelme?

(6-12 hónapja állnak a zsákokban)

Szerintetek mossam ki ezek egyszer még február előtt vagy elég lesz akkor 1x?:-)


Másik kérdésem: hány fokon moshatóak ezek?mint a mi ruháink vagy több/kevesebb?:-)


2017. okt. 27. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. a 34-35. héten mostam át az első adagot, mindent 40 fokon.
2017. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

34-35 hetesen első babával. Szept 30-ra voltam kiírva és még a nagy melegben gondoltam, hogy gyorsan megszáradjon.

Másodikkal 30 körül, mert egyre nehezebben viseltem a terhességet és nem akartam a végére hagyni, úgy gondolom jól tettem, minden bajom volt 33-34 hetes kortól.

A babák amúgy nem siettek megszületni.

40 fokon szoktam ruhákat. Textílpelus visel el sokkal többet.

6-12 hónap nem sok, én 1x mostam olyan ruhákat, anelyek 1,5 évig álltak dobozban. De ha neked örömet okoz 2x mosni, semmi rossz nincs benne. Én vagy 20-22 hetesen válogattam, mert olyan jól esett elővenni őket.

2017. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Elöször mindent kimosok 60-on, utána csak 40-en. Kétszer kimosni teljesen felesleges.
2017. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34. héten mindent kimostam, mert úgy érzem, nem fogjuk 40-ig húzni (nem is akarom). Ha mondjuk a 38. hétig nincs változás, akkor tervezem még egyszer átmosni őket, de akkor már csak a 15 perces programon, minimális mosószerrel, csak, hogy frissebbek legyenek. :)
2017. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: 2xmosod de azt írod nincs értelme kétszer? Vagy én nem értelek csak lehet. Akkor bocsi.:)

Amugy minden valaszt koszonok, akkor meghagyom utolso trimeszterre.

De nem hagynam szivesen februar vegere , inkabb eleje -kozepe ,hisz sosem tudni. Inkább legyenek készen!

Hú de jó én 60 fokon akartam... mégjó h megkérdeztem!!!

2017. okt. 27. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Első mosás 60 fokon, mert lehet tetves, dzsuvás akár az új ruha is, ott áll egy raktárban sokáig, csak 60 fokon lehet rendesen kimosni.

A többi mosás, tehát miután hordta a baba, és újra kimosod, akkor 40-en, különben kifakulnak a színei, ha mindig 60-on mosod.

Annak nem látom értelmét, hogy,most kimosd és februárban is, csak plusz munka.

2017. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

30.k héten kezdtem kimosni, kivasalni a ruhákat. Mire készen lettem 33hetesek voltunk. Nem volt olyan kellemes 40fokban vasalgatni.. 😄 34hétre a táskámtól kezdve a babaszobáig minden kész volt. A 41hétig csak pihentem. 30fokon mostam plusz vasaltam, szerintem elég volt így.

Egyik bnőm is így csinálta ahogy én, szerencséjére mindennel készen lett.. Ő 35hetesen szült.

2017. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem mar 4es koszonom!:)


Akkor eloszor enis hatvan fokon mosok majd ki mindent!:-)

Utolso sztem enis 30.-34 heten fogok neki latni.

Bar a korhazi tatyóba még nemtudom mik kellenek😊

2017. okt. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!