Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azokkal a nőkkel mit szoktatok...

Azokkal a nőkkel mit szoktatok csinálni, aki szülés után csak és kizárólag a gyerekről, a gyerekkel kapcsolatos dolgokról tud csak beszélni, más témája nincs?

Figyelt kérdés
Pl.: hurcizás, mosizás, szopizás, anyatej, milyen a kakija a babának, hova mentek a gyerekkel, mi volt a szülésnél, stb.
2021. márc. 8. 16:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
94%

20, a kapcsolatok változnak. Van amit el kell engedni.

Régen szerettem beülni sörözni és az élet nagy dolgairól + munkáról, karrierről, utazásról beszélgetni, a jelenlegi élethelyzetemben viszont csak bólogatni tudnék, de érdemileg hozzászólni nem, éppen ezért untatna.

Megoldás: nem keressük most annyira egymást.

2021. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
91%

Közvetlenül szülés után ebbe semmi meglepő nincs. Főleg első gyerek esetén, még minden babával kapcsolatos dolog újdonság az anyuka számára. Kivel ossza meg ha nem a barátaival?


Az én gyerekem már 2 éves múlt. Nem rég kezdtem újra dolgozni és előre elnézését kértem a kolléganőktől, mondtam hogy adjanak egy hónapot nekem mire elmúlik nálam a gyerektéma, hiszen az elmúlt 2 évben csak ő volt az életemben, nem nagyon értek más ingerek. Jót nevettek és teljesen megértették, ők is anyukák csak már jóval nagyobb gyerekeik vannak.

Ettől függetlenül úgy érzem nem csak erről tudok beszélni, több barátnőm is van akinek nincs gyereke és mindegyikkel tudom hogy mi van hiszen kölcsönösen meghallgatjuk egymás aktuális nehézségeit, vagy épp örömeit.

2021. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!