Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valaki nem szül a világ helyzete miatt?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 2 éves kisfiam. Nem terveztünk tesót. Pár napja azt hittem terhes vagyok, de nem. Őszintén le írom, nem szeretnék második gyereket. Túl aggódó típusú anyuka vagyok, szülés utáni depresszió stb.... Amik történnek a világban meg, azt hagyjuk is.
2020. okt. 22. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mindenki azt csinál, amit akar, annyit szül amennyit akar.

Az én kisfiam is 2 éves, nekünk sem lesz több gyerekünk. Nem érdekel, hogy más mit gondol erről.

2020. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Aki gyereket akar az pont leszarja a világ helyzetét, szülni fog. Aki meg nem akar gyereket, az azért nem akar, mert nem akar, pont. De ha zaklatják miatta, akkor gondolhatja ezt egy jó kifogásnak, hátha leszállnak róla.
2020. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mindenki annyi gyereket vállal amennyit akar vagy amennyit tud. Senkinek semmi köze hozzá szerintem.
2020. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Magánügye mindenkinek, hogy vállal e gyereket és hányat.
2020. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez csak kifogás, másra terelik az ilyenek a felelősséget. Én nem akarok gyereket, mert nem fogok 20 évig kínlódni vele, mindig, mindenről, kezdve a cumi leszoktatástól a tanulásig. Az én idegrendszerembe ez nem fér bele, oszt csá. De én legalább nem fogom arra, hogy szar világ van. Szar világban is tud boldogulni olyan, aki undorítónak tartja az emberi viselkedéseket, mint pl. én is. Ledolgozom a munkaidőmet, hazamegyek, kondizok, vagy nézek valami filmet, elmegyek a barátnőmmel kajálni, vagy bárhova, és ennyi. Nem engedem, hogy megfertőzzön a mocsok, nem szemetelek, nem hiszek semmiben, amiben lehet érdek (politika élből full kizárva), vért adok, és elvagyok. Nem fogom a szar világra, hogy nem akarok gyereket, baj van a világgal, de ő is boldogulna, ha csinálnék.
2020. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Utolso. Elobb utobb egyedul maradsz,kalkulald bele,mert a nok meg babazni akarnak. Majd szepen sorban elhagy mind,hacsak nem talalsz olyat aki meddo,lelki serult no,de ot meg majd lelkileg apolhatod. Es neked ennyiben kimerul az elet,h munka,kondi,filmezes... Hat...lelki szegenyseg.
2020. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6. Nem minden nő akar gyereket. Attól mert valaki nem akar nem biztos, hogy meddő vagy lelki sérült. Az 5ös legalább őszintén megmondta.
2020. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Anno a világháborúk alatt is születtek gyerekek, sőt..De megértem azt is, ha vlki nem vállal. Inkább ne, mint hogy a gyerek lelki sérült legyenamiatt, mert nem akarták.
2020. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Annyi háború, éhínség, kilátástalanság volt már a világon. Pont most, pont itt, 2020-ban Európa közepén annyira szar, hogy nem érdemes gyereket szülni? Ugyanmár.
2020. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

6-os, élem az életem és csinálom, amit szeretnék. Máris lelkiszegény vagyok, mert nem akarok luxuskocsit, nyaralást, x gyereket? Másnak miben merül ki az élet, világosíts már fel! Ha valakinek nincs tervben gyerek, máris szar az élete?


Egyébként a barátnőm akar gyereket, de 9 évvel vagyok idősebb. Megbeszéltük, hogy később akar majd, mire odakerülne nála a sor, majd szétmegyünk, és megköszönöm neki ezt a pár szép évet.

2020. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!