Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemény? Magazinokról:Kismama...

Vélemény? Magazinokról:Kismama, Baba-mama, Anyák lapja

Figyelt kérdés
Ti megveszitek-e minden hónapban valamelyiket ha igen akkor meyliket és mik az ajándékok hozzá?Szeretnék előfizetni valamelyikre csak nemtudom melyik lenne hasznosabb?18 hós babám van!Illetve az ajándékok érdekelnének hogy mik járnak hozzá álltalában?ki melyiket veszi havonta?hasznos-e?
2010. júl. 23. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a terhességem óta rendszeresen veszem az Anyák lapját! Nagyon szerettem/szeretem. Most már 2 hónapja megveszem a Baba magazint is. 5 hónapos múlt a fiam. Ajándékok: volt már benne cumi, utazó kanál (nagyon praktikus), dekorációs textil betű, autóba baba matrica, pelenka, törlőkendő... Sok kis apróság! Ja és mindkettőben van sok Brendon kupon. Nem szeretem a Brendon áruházakat, de így kuponnal már vettem egy-két dolgot.

Szerintem jó kis újságok!

2010. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy ne rendeld meg rögtön, hanem csak vegyél az újságosnál. Megveszel két számot, abból már meglátod, hogy milyen felépítésűek, és hogy neked tetszik-e. Ha meg vagy vele elégedve, megrendeled.

1. voltam

2010. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az Anyák lapját nem szeretem. Én megrendeltem a Kismamát és megveszem a Baba magazint, de azt nem mindig. De mindenkinek más tetszik.
2010. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A véleményem ezekről?Azt sugallják,hogy nem vagy tökéletes,mert rossz ha császárra szülsz, ha nem tudsz szoptatni, ha nem tudod ezt az, ne ezt csináld ne azt, te meg ott állsz egy babával,épp túlesve a szülésen,tele hormonokkal,labilis érzelmi állapotban készen a depresszzióra és akkor ez a sok sz@r rátesz még egy jó nagy lapáttal és máris a süllyesztőben vagy.

Amúgy megveszem a kuponok és ajándékok miatt, azokat kiszedem, az újságot meg kidobom:)

2010. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Beleolvastam már pár ilyen újságba, de nem veszem meg őket. Egyrészt mert úgy érzem hogy összezavarnak és elbizonytalanítanak, másrészt mert üzleti alapon készülnek, tehát mindig úgy tálalják az info-kat ahogy az a megbízóknak, a hirdetőknek a legjobb. Bosszantott a sok reklám is, hogy alapból fölösleges dolgokat úgy állítanak be, mintha nélkülük sz@r élete lenne a babának egy "felelőtlen" szülő mellett, aki nem adja meg a gyerekének azt ami a legjobb. Tudom hogy éppen ez a reklámozás lényege, de akkor is rossz érzést kelt bennem.


Plusz amúgy is közel két éve non-stop babázok, így ha nagy-néha leülök olvasni inkább valami nem-babással töltöm az időt :). A Nők lapját pl. szerettem, mert abban sokféle témával foglalkoznak.

2010. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én és gondolkodtam már rajta, hogy megrendelem valamelyiket, nekem a Kismama tetszik leginkább. A szülés előtt és után pár hónapig rendszeresen vettem majdnem mindegyiket, de rájöttem, hogy a témák ismétlődnek, néha előveszem a régi számokat, és ha látom valamilyen hirdetésben, hogy érdekes a téma, illetve jó az ajándék(strandlabda volt utoljára a baba magazinban) akkor megveszem. De ha rendszeresen veszed, akkor jobb ha megrendeled, mert szoktak egész jó akciós rendelési lehetőségek lenni.
2010. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!