Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan dolgozzátok fel a...

Ti hogyan dolgozzátok fel a folyamatos csalódásokat hónapról hónapra?

Figyelt kérdés

Álandóan a baba körűl forog az agyam, nem tudok nem arra gondolni és az álandó aggódás hogy na most sikerűl ez a hónap? Aztán persze megjön a nen várt és persze a hatalmas nagy csalódás....

Tudom a stressz nagy százalékban hozzá járúlhat a sikertelenséghez. Ezt próbálnám valahogy legyőzni. Nem igazán megy.

Ti hogyan csináljátok?



2019. nov. 20. 20:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó, na én is pont így vagyok sajnos mint te, hogy körülöttem már mindenkinek össze jött, csak még nekem nem....

Vannak barátaim, szoktunk párommal ide oda járni, csak valaki vagy valami mindig eszembe juttatja, vagy pont meglátok az utcán egy anyukát a babájával, vagy a munkatársaim kérdezgetik úton útfélen hogy na mikor lesz már baba....

Szóval így nehéz, de most új ciklus új remény és én is megfogadom, hogy jobban elterelem a figyelmem erről a témáról.

Keresek még valami hobbit 🙂

Ja és most szerintem az internetet is kihagyom mert az is csak pluszba stresszelt hogy mindent össze olvastam....

Köszönöm szépen a válaszokat 🙂

Sok sikert a próbálkozóknak és kitartást!

2019. nov. 21. 06:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Sikerült azóta, kérdező? :) mi is pár hónapja próbálkozunk, de elég rosszul viselem. Azért is olvasgatom itt a régi kérdéseket is, lássam más hogy dolgozta fel..
2020. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!