Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan dolgozzátok fel a...

Ti hogyan dolgozzátok fel a folyamatos csalódásokat hónapról hónapra?

Figyelt kérdés

Álandóan a baba körűl forog az agyam, nem tudok nem arra gondolni és az álandó aggódás hogy na most sikerűl ez a hónap? Aztán persze megjön a nen várt és persze a hatalmas nagy csalódás....

Tudom a stressz nagy százalékban hozzá járúlhat a sikertelenséghez. Ezt próbálnám valahogy legyőzni. Nem igazán megy.

Ti hogyan csináljátok?



2019. nov. 20. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy idő után feladtam, nem foglalkoztam vele, utána egy hónappal később teherbe estem.
2019. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nehezen. Nálunk most telt le az egy év, vagyis 12 ciklus csalódás... Nem könnyű, próbálok most már én is úgy hozzáállni, hogy nem érdekel, majd lesz ami lesz. Ez megy is egész hónapban a mensi előtti pár napig, aztán persze csak elkezd bennem motoszkálni, hogy hátha most sikerült :) Így vagyok ezzel most is, ma a 31-ik napon, még várok, azt már sikerült leküzdeni, hogy idő előtt teszteljek, úgyhogy most várakozás van. Ti mióta próbálkoztok?
2019. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
A hétről hétre való csalódásaimat egy új lottó szelvénnyel dolgozom fel, pedig mindig megfogadom, soha többé.
2019. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi még csak 3 hónapja, tudom ez még semmi.

Csak egyre stresszesebb vagyok, és erzem is meg tudom is hogy ezen változtatnom kellene, csak még nem tudom hogyan?

1-es gratulálok 🙂

2-es drukkolok, hogy most sikerüljön😉

2019. nov. 20. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi majdnem 2 éve próbálkozunk. Nekem az segített, hogy múlt hónapban bejelentkeztünk a meddőségi központba. Most van a vizsgálatos-időszak. Amikor megkaptuk az első időpontot, akkor nyugodtam le, mert már tudom, hogy talán lesz valami.
2019. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!


Sok szerencsét kívànok és kitartást!

2019. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Új hobbijaim lettek és ezekkel foglalkoztam. Elengedtem, s kezdtem beletörődni abba, hogy nem lehet gyerekem. Nem volt túl jó érzés, de annál jobb, minthogy állandóan ezen görcsöljek és tönkretegyem magam idegileg. Aztán egyszercsak összejött.
2019. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Úgy, hogy nem csak a gyerek körül forog az életünk. Persze rossz, mikor minden hónapban megjön újra és újra, de van egy csodálatos férjem, egy szép otthonunk, barátaink, akikkel sok programot csinálunk, élvezzük az életet stb. Nem fogok begolyózni csak azért, mert nem jön rögtön össze a baba. Attól még az élet megy tovább.
2019. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizsgálatok erőt adtak de mi sokáig próbálkoztunk.
2019. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Minden újabb sikertelen hónapban megfogadom hogy most már feladom, nem fog érdekelni! Aztán mégis és mégis...kegyetlen...főleg hogy körülöttem mindenkinek sikerül.
2019. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!