Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek házasság nélkül?

Gyerek házasság nélkül?

Figyelt kérdés
Nem nevelkedtem vallásos családban egyáltalán, de nekem mindig az volt az élet rendje, hogy házasság aztán gyerek. Mindig is furcsáltam, ha két felnőtt úgy vállal babát, hogy nem házasok csak együtt járnak x ideje, az annyira komolytalan. A barátom tudja, hogy nekem ez fontos, de mégis mindig csak a gyerektémára reagál és hozza fel magától. Neki elvileg mindegy vagy inkább nem fontos az esküvő, de mindig azt mondja, ha nekem fontos majd lesz az is. Néhány napja mondta, hogy nagyon szeretne már babát, de egyelőre hagyjuk az esküvőt, túl sok a macera vele és a pénzünket inkább fordítsuk a babára. Biztos vagyok benne, hogy szeret és hosszútávon velem szeretne lenni, de nem értem miért gondolja macerának az esküvőnket. Nagyon vágyom már én is babára, de félek, hogy ha most azt mondom rendben nem kell az esküvő akkor soha nem is lesz. Nem szeretném még 20 év múlva is a barátomnak nevezni őt. Szerintetek mennyire fontos gyerekvállaláskor, hogy házasok legyetek?
2019. nov. 3. 13:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
65%
Én azt nem ertem hogy miért pontoztatok le a házasság partiakat. Főleg mert a legtöbben nem is elítélően nyilatkoztunk. Csak kijelentettük hogy ez nekünk fontos volt. Nektek ez miért fáj, ha nekem nem fáj hogy ti meg szültök házasság nélkül és inkább papíroztok 3 gyereket 3x mint 3-mat egyszer? Mindenki csinálja ahogy tetszik neki. Én senkit nem is pontoztam le emiatt.
2019. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
37%
Az esetek többségében a sítlus miatt, ha jobban megnézed.
2019. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
64%
Az enyémben semmi bántó nem volt, mégis lepontoztak...mindegy. Akkor is ez a véleményem. Főleg az a furcsa, mikor már 3 gyerek is van, de apa anyának csak párja, elettarsak és nem férje.... L
2019. nov. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
67%
Nekem mondjuk egyáltalán nem furcsa...
2019. nov. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!