Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt az oldalt...

Szerintetek ezt az oldalt nézegetik a híres anyukák is?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert igazság szerint nem foglalkozom velük,csak ha édesanyám megvesz egy újságot,mint pl story,stb,bele szoktam nézegetni,ha pont elém kerül,de csak a kisbabás sztárokat szoktam elolvasni,és sokszor olvastam,hogy fórum oldalakat nézegetnek,meg mit tudom én.Lehet,hogy az itt beszólogató,meg nagyképű anyukák azok. :)
2010. júl. 13. 06:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én is megértem a döntését. Az én nevem igazából senkinek nem mondana semmit, de én sem szívesen írnám le, mert ki tudja mennyi ismerősöm látogatja az oldalt, ne tudják már, hogy én innen tájékozódom.

De egyébként engem is furdal a kiváncsiság, hogy ki lehet a mi kis titokzatos színésznő Anyukánk :-)

2010. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Na látod? Rád is lehet megjegyzést tenne pár ember, hát az ismertebb anyukára hányan?? Ha akarja felfedi magát, de vszínű nem azért írogat ő sem ide..:)


10.53-as voltam.

2010. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem mindegy kik irogatnak ide,úgyan olyan édesányák a sztárok is mint mi civil emberek,ők sem tudhatnak mindent,mindig van mit tanulni,és ezért vagyunk mi itt,hogy egymásnak segítsünk ha tudunk,mert nagyon jó témák vannak,és segítő válaszok és ez a legfontosabb szerintem,és nem sértő szándékal írtam ezt még mielőtt valaki félre értelmezné!
2010. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igezed van "színész" anyuka,nem erőszakoskodom,ez egy anonim oldal.Gondolom ha nem zavarna,hogy tudják,hogy ki vagy,akkor egy olyan oldalt kerestél volna,ahol feltűntetik.Az összes kismamának,anyukának nagyon sok boldogságot,TÜRELMET,kitartást kívánok.Minden jót,egy 22 hónapos kiscsaj anyukája.
2010. júl. 15. 06:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!