Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt az oldalt...

Szerintetek ezt az oldalt nézegetik a híres anyukák is?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert igazság szerint nem foglalkozom velük,csak ha édesanyám megvesz egy újságot,mint pl story,stb,bele szoktam nézegetni,ha pont elém kerül,de csak a kisbabás sztárokat szoktam elolvasni,és sokszor olvastam,hogy fórum oldalakat nézegetnek,meg mit tudom én.Lehet,hogy az itt beszólogató,meg nagyképű anyukák azok. :)
2010. júl. 13. 06:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valaki híres, vagy celeb modern szóval, miért biztos, hogy nagyképű? Lehet, hogy nézegetik, bár Rubint Rékát nem tudom elképzelni amint szoptatós témakörben válaszolgat, illetve Hajdu-Sarka Katát, hogy a "hogyan oldjuk meg a bevásárlást 2 gyerekkel"tipusú kérdéseken agyal:)
2010. júl. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen :)
2010. júl. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Elsőn jót röhögtem, Sarka Kata két gyerekkel bevásárol :) :)

Második te talán egy celeb anyuka vagy? :)


Egyébként szerintem is olvasgatnak itt, de nem gondolom, hogy nagyképű az összes híres anyuka.


Én egy nem híres anyuka és kismama vagyok :)

2010. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen ,engem sokan ismernek,szinész vagyok,sokszor szerepelek a televizióban is.Sokszor felnézek erre az oldalra is.
2010. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Attól mert híresek..........édesanyák is :-)

Az ismertség nem ad válaszokat a napi dolgokra, problémákra........szerintem ha idejük engedi biztosan fórumozgatnak.

Mindenesetre érdekes kérdés kedves Kérdező.......bennem ez eddig fel sem merült, hogy esetlegesen az én egyik kérdésemre az egyik kedvenc hírességem is válaszolhat.

2010. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

ezért anonim az oldal:)))

akár az is lehet, hogy én Rubint Réka vagyok nem?

persze nem ő vagyok, bár az alakját elfogadnám:)

jó kérdés!

2010. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Sarka Kata épp most mondta egyik nap a LifeNetworkon,hogy Ő szokott fórumozni, babás oldalakon anyukákkal beszélgetni, kérdezgetni.
2010. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Lehet aki félmilliós babkocsit vesz, az egy sztáranyuka.
2010. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

örülök,hogy nem lehurrogást kaptam a kérdésért.És te kedves válaszoló,aki írtad,hogy szoktál tv-ben szerepelni,elárulnád,nekünk kíváncsi anyukáknak a neved?Semmi jelentőssége nem lesz,mivel az oldal anonimitása miatt a következő válasznál ugysem tudjuk,hogy az is te vagy.

Igen,fórumozás közben szoktam ilyeneken agyalni,meg sajnos azon is,hogy amikor hallok egy kismamáról,aki meghalt szülés közben,stb,hogy lehet,hogy neki pont mondjuk én is válaszoltam,vagy ő válaszolt nekem.Mivel csak akkor tudok kicsit gépezni,mikor alszik a babóm,akkor szoktak ilyenek az eszembe jutni az oldal nézegetése kapcsán.

2010. júl. 13. 13:09
 10/24 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, ki az az anyukatársunk, aki szerepel a tv-ben.

Megírnád a neved?

2010. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!