Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom híres énekes akar...

A lányom híres énekes akar lenni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Énektanárhoz jár, zongorázik, imádja a zenét. Jövőre el akar indulni az X-faktorban. De nem akarom, hogy ha esetleg bejönne neki, beszippantsa a "sztárgyár". Mi legyen? Nincs szívem eltiltani, mert tehetséges, csiszolatlan gyémánt.
2011. márc. 17. 07:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az énektanár, zongora mehet, én az X-faktort nem engedném. Nem gyereknek való.
2011. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
El kell neki magyarázni, hogy a tehetségét nem az x-faktorban és hasonló helyeken aknázhatja ki. Sajnos ezekben a műsorokban szinte megfojtják a tehetséget, olyan vágányra terelik, ami nem feltétlenül jó, nem fog tudni önmaga lenni, egy csinált sztár lesz, ha ott befut. Hosszabb, nehezebb, de tartalmasabb és szebb út, ha énektanárhoz jár, konzervatóriumban tanul, stb.
2011. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem pár éve gitározik is, most alakítgatják a zenekart:)
2011. márc. 17. 07:34
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

hány éves a lányod???

én jó ötletnek tartom a X-factort de ez az egyéni véleményem

2011. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most 13 éves.
2011. márc. 17. 14:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
13évesen nem gondolnám h az x-faktor neki való.
2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

x-factorba van korhatár(16 év)

úgyhogy arra várnia kell:)))

az előző előtti voltam

2011. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

jah 16 lehet...


bár,csak egy megpróbáltatás alapon is elmehet. ha utána el is megy,csak érdemes e várni,foglalkozni a zenével.

de én szurkolok ;)))))

2011. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Támogasd ebben továbbra is amennyire tudod, viszont ahhoz ragaszkodj/ cserébe kérd azt, hogy jól kell tanulnia is, muszáj, hogy legyen valami más dolog is, amiből később majd megélhet, mert ez a sztárság vagy bejön vagy nem. X-faktorba még nagyon fiatal, korhatár is van szerencsére, ergo kizárva.
2011. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
velemenyem szerint 13 evesen fiatal ahhoz, hogy ilyen musorokban vegyen reszt, de tovabbra is oktassatok! Ha tehetseges, kesobbiekben nagyobb eselye lesz, ha most kezdi, csak csalodas erheti... gondold vegig, egy kicsi a nagyok kozott, es sztem mindegyik kemenyen hajt arra, hogy "o" legyen a nyero... sztem meg varjatok...
2011. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!