Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom híres énekes akar...

A lányom híres énekes akar lenni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Énektanárhoz jár, zongorázik, imádja a zenét. Jövőre el akar indulni az X-faktorban. De nem akarom, hogy ha esetleg bejönne neki, beszippantsa a "sztárgyár". Mi legyen? Nincs szívem eltiltani, mert tehetséges, csiszolatlan gyémánt.
2011. márc. 17. 07:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

X-faktor,Megasztár,Csillag Születik egy f*szság.

Beszippant a média,rád szállnak a rajongók,nem lesz nyugodt életed az elkövetkező 10évben.

Szerintem is a konzi,énektanár meg ezek az első lépések.Utána majd jelentkezhet tehetségkutatóba ha akar,de ha nem muszáj ne tegye!

2011. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjatok már egy ilyen sztárgyártó műsorban befutott embert, aki még mindig sikeres ÉS nem ment át magát mindenhova eladó celebbe, aki mellesleg néha még énekel is. Van talán 1-2, még a nyertesek sem mind futottak be. Emellett a szerződésnem benne van, hogy ha nyer, akkor egy-két évig bábuként rángathatja csatorna, ergo kb. minden celebműsorban benne lesz és kénytelen lesz hozzá jópofát vágni, különben ugrik a nyeremény (esetleg még fizethet is szerződésszegésért). Én azt mondom, hogy legyen inkább híres önerőből. Nehezebb, lassabb folyamat, de ha bejön, akkor nagyobb eséllyel nem felejtik el két év múlva a fenébe, int a ilyen "gyártott" celebeket.
2011. márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is az akarok lenni. :D És szintén el akarok menni egy tehetség kutató műsorba [Megasztár...bár ha addigra az x-faktor elterjedtebb lesz, akkor az], de én 16-17 évesen. :))


Szerintem hagy, hogy álmodozzon, ne vedd el tőle a vágyaid, addig jó, míg van célja, és tesz is érte, hogy azt elérje.


14/L

2011. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
X faktort én sem.Szép hangú kislányok voltak már bennt és feltehetjük a kérdést h. nyerte-e már meg valamelyik.Mivel a fődíj sem nekik való.Folytassa csak a zenélést és fejlődjön.Neki még tanulni kell,majd ráér a sztárság.Ha pedig kiesik nagy lelki stressz alá veti magát.: S
2011. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teremts meg neki mindent, ami a tehetsége csiszolásához hozzájárul, de a tehetségkutatót ne engedd. Ha ilyen fiatal korban összetiporják az önbizalmát, akkor még az is lehet, hogy fel is hagy az egésszel. Hagyd, hogy gyerek legyen emellett, majd ha elég idős lesz, és még akkor is szeretné elmegy tehetségkutatóba is.; ) Ilyen fiatal fejjel még nem engedném a helyedben, már csak az ő érdekei miatt is. No meg a gyerekkort nem kaphatja vissza később. (:
2011. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!