Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nőnapra bölcsibe furcsa lenne...

Nőnapra bölcsibe furcsa lenne ha egy nagy doboz bonbont vinnénk a két kisgyermeknevelőnek és a két dadusnak közösen? Úgy értem elosztanák ők maguk között.

Figyelt kérdés
Esetleg olyan nagyot hogy a gyerekeknek is jusson belőle. Igazából először a két gondozónőnek gondoltam egy-egy kisebbet, de a dadus nénikkel szemben illetlenség lenne, a 4 bonbon vagy virág meg már sok ....
2015. márc. 3. 08:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak ezt kapnak hanem egy szál virágot is, ez csak a ráadás! De nem egy csokor virágot visz és osszák szét...
2015. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

5. vagyok



Ha a gyerekem csinál nekem Wc-papírból egy virágot az oviban, örülök, tök jó, ügyesedik, meg azt is megértem, h az oviban olcsó anyagokból próbálnak dolgozni.


De ha valakinek ajándékot adok (oké, hogy a gyerek adja nőnapra, de csak névleg, mert gondolom, nem ő készíti egyedül, hanem te is benne vagy, szóval közösen adjátok) az ne egy használt WC-papír gurigájából legyen már, hanem egy kicsit minőségibb anyagból, kicsit szebb kivitelezésben.

Nálad van a probléma, ha te ezt felnőttként nem bírod felfogni, h ilyet nem illik.

Ennyire ne legyél már igénytelen, ezért írtam a textilvirágot példának, de tényleg jobb lenne valami finom édesség vagy akár egy tálca házi sütemény, mert ahogy írták, az oviban napi szinten csinálnak ilyeneket az óvónők a gyerekekkel, ne ilyennel örvendeztesd már meg!

2015. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem írta, hogy egy csokor virágot osszanak szét. De egy 15-20 szemes minőségi bon-bont szétosztani talán nem ciki...
2015. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Most tudtam csak megnézni a válaszokat, sajnálom hogy vita alakult ki :-( A saját kezű ajándék idén még kilőve, talán majd ovis korában szívesebben ügyeskedik velem együtt.

Még mindig nem tudtam dönteni mert van ugye két kisgyermekgondozó, két dadus, de a szomszéd csoport gondozói is sokat foglalkoznak a fiammal ,na meg van egy helyettes gondozónéni, egy kisegítő... jaj hát ezért gondoltam közöset, esetleg ajándékcsomagot ...

2015. márc. 4. 10:06
 15/18 A kérdező kommentje:
egyébként a belinkelt google-s képek nagyon tetszenek, szuper ötletek, ha nem is nőnapra de még saját dísznek is nagyon jók.
2015. márc. 4. 10:08
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
Hidd el, hogy ők ott össze tudnak ülni egy teára, kávéra, cappuccinóra. Én közöset vennék.
2015. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez egyébként tényleg egy ekkora probléma? Mi múltkor egy nagy tálca sütit vittünk be, állatira örültek neki. Mondták, hogy úgyis együtt szoktak kávézni, majd most sütiznek is hozzá, és nagyon szépen köszönik, imádják.
2015. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudom ki miért pontoz le mindent...
2015. márc. 4. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!