Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nőnapra bölcsibe furcsa lenne...

Nőnapra bölcsibe furcsa lenne ha egy nagy doboz bonbont vinnénk a két kisgyermeknevelőnek és a két dadusnak közösen? Úgy értem elosztanák ők maguk között.

Figyelt kérdés
Esetleg olyan nagyot hogy a gyerekeknek is jusson belőle. Igazából először a két gondozónőnek gondoltam egy-egy kisebbet, de a dadus nénikkel szemben illetlenség lenne, a 4 bonbon vagy virág meg már sok ....
2015. márc. 3. 08:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

4 tábla csoki esetleg? Az úgy nem vészes.

De az is jó,ha egy közöset viszel.

2015. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem vinnék egy doboz bonbont akkor már 4 kisebbet.

Vagy ilyet: [link] és ezekbe egy szem bonbont.

De ha ezeket nem tudnám megvalósítani akkor inkább nem vinnék semmit!

Én most wc papír gurigából és hurkapálcából csinálok virágot , a kisfiam meg kifesti, rá egy szalagot és ezt fogja átadni.

Ilyesmit: [link]

2015. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Közöset vinnék, nálunk mindig örülnek ilyennek, elosztják.
2015. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
én is kozoset vinnék. egy nagyobb értéku, nagyobb bonbont. 4 táblacsokit...uh, azt max. gyerekeknek adnék (rokonlátogatáskor, vagy mikulásra..) felnotteknek nem, az már szerintem megalázo..
2015. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Wc-papírból virág??? Ajándékba? Te örülnél ilyennek? Úristen, de ciki...akkor már egy szép textilvirág inkább.
2015. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 óvónő és egy dajka van. Egy ajándéktáskába tettem egy zöld kávét, egy narancsos kávét és egy doboz Stühmer aszalt szilvás csokit.(boros csokoládékrémes) Ezt közösen, hiszen minden reggel együtt kávéznak. Mellé egy-egy szál virág.
2015. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

persze hogy örülnék, te nem örülnél ha egy kisgyerektől ilyet kapnál? Nyilván nem én csinálom,hanem a gyerekek.Pl anyák napján a az oviban is ilyeneket szoktak csinálni lés adták nekünk, még nem volt olyan szülő aki ne örült volna neki!

Szerinted egy ilyen avgy hasonló ciki lenne?:

[link]

Mert akkor nálad nagyon bakok vannak.

2015. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó, én szeretem a saját kezűleg készített dolgokat, de mennyivel rosszabb egy doboz bon-bon? Semmivel!
2015. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
szülőként én is örülnék, mert persze az én gyerekem csinálta stb. stb. De a bentiek helyében biztos nem erre vágynék. Hát minden nap pont ilyeneket csinálnak bent is. Meg mellesleg azon kívül hogy ránéz, szép-szép, sokat nem számít. Ettől függetlenül nincsenek velem bajok, kedves wc-papír gurigás, de itthon is utálom a semmire nem jó porfogókat.
2015. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
7, szerintem ciki, igen. nem orulnék neki..mégi mit kezdenék vele? porfogo..
2015. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!