Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Csak most lett divat ekkora...

Csak most lett divat ekkora felhajtás a ballagásból?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm gyereke is most ballagott bölcsiből, mindenhol nagy virágcsokrok, ajándékok vannak. A fiam tavaly ballagott, ő semmi ilyent nem kapott, csak kapott egy tarisznyát és előadtak egy kis egyszerű műsort. Csak nekem túlzás egy kisgyereknek hatalmas virágcsokrokat adni? Óvodában még talán oké, bár szerintem egy akkora gyereket sem érdekli különösképpen a virág.

aug. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Eleve az vicces, hogy bölcsiből "ballag"... Nyilván el lehet búcsúzni ettől az 1 évtől is, de mire fel kell óriás csokor, 70 fős vendegsereg meg hatalmas ajándékok? Azért még csak a gyerek előtt van 15 év köz(nevelés-)oktatás, még nagyon messze van a valódi vége...
aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém 83-ban ballagott bölcsiből, tarisznyával. Fotónk van róla...
aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Talán realista a család, és azt gondolják, olyan sok ballagása már nem lesz. 😀
aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam bölcsis, csak ovis, a ballagásra egy minyont kaptam anyukámtól, erre emlékszem. De más tuti nem jött el a "műsorra", mert mindenki dolgozott, nagyim meg vigyázott a kistesómra. De mostmár tényleg nagyon durva bölcsis meg ovis ballagások vannak. A lányom bölcsis ballagására hintóval hoztak egy kislányt, fehér lovaskocsi meg rózsaszín díszek rajta, eszméletlen volt. Az ovis ballagásra meg készült tabló, és csak két szülővel mondtuk, hogy ez erős amúgy, a többi szülő odáig volt, mennyire kell tabló a ballagásra.
aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
7 éve ballagott a nagyobb lányom, a kisebb pedig most a bölcsiből. Mindketten kaptak tarisznyát, egy pici virágot és utána elmentünk fagyizni.
aug. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

10 éve ballagott a lányom bölcsiből. Már akkor volt, aki csokor virággal érkezett.

Volt tarisznya, volt egy kis műsor. Meg emlékszem, kaptak egy nyalókát. Volt is nagy öröm. De volt már akkor is, aki erősen túltolta.

aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!