Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van olyan hogy valaki a...

Van olyan hogy valaki a gyereket nem tudja bolcsibe adni, mert nem marad meg a gyerek a szulei nelkul?

Figyelt kérdés
jún. 13. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezzel a legtöbb gyerek így van, ezért van a beszoktatás
jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, az öcsémmel így voltunk. Bő 20 évvel ezelőtt a bölcsiben mondták anyukámnak, hogy sajnos ez nem fog menni. Nem tudták sehogy sem megnyugtatni, elterelni a figyelmét, folyamatosan az ajtón dörömbölt és sírt.

Később az oviban ennyire nem volt vészes.

jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Az ilyen gyerekek az életképtelenek .
jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, igen, azt gondolhatná az ember. Gyerekkorában valóban voltak magatartási problémái. Érdekes módon, viszont ő a leginkább talpraesett, a leghatározottabb ember a családban. 🤷🏻‍♀️
jún. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2, ugyanez. Ugyanigy voltunk az öcsémmel. Ma jól kereső családapa, semmi gond nincs vele 😁
jún. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21 évem alatt ilyen gyerekkel nem találkoztam, volt akinek hosszú idoő volt amíg beszokott, de a szülőnek dolgoznia kellett, így nem volt választás.
jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos van. A nagyfiam még az oviba is alig szokott be. Pedig szerette az óvónénit, dajkát, de mivel jobban szeretett volna itthon velünk, így nehéz volt, sokat sírt. Utána meg sokat volt beteg. Mindig folyt az orra, az első 2 évben ezért alig járt oviba. Egyszerűen tüneteket produkált, hogy itthon lehessen. Nagycsoportban már szeretett, ő egyszerűen később érő, bátortalanabb. Kellett is neki plusz 1 év oviban.


A kicsivel ősszel kezdjük a bölcsit, de szerintem vele nem lesz ilyen problémánk. Nagyon szociális, feltalálja magát idegen helyen is, nem nagyon kell idő hogy oldódjon. Megy és játszik és dumál, dúdol, énekelget ha zene van. Amikor a nagynak családi nap vagy egyéb rendezvény volt az oviban is nagyon jól érezte magát a kicsi. Simán beállt a nagyobb gyerekekhez, ők énekeltek körbe állva, a kicsi meg a kör közepén énekelt meg táncolt. Totál ellentéte mint amilyen a nagy volt ekkorának.

júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!